Mistr výroby – perspektivní práce, zajímavé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Uherské Hradiště
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 25.000 – 37.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme do týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Mistr výroby.

Hlavní náplň:

  • řízení a dohled nad svěřeným výrobním úsekem
  • zodpovědnost za vedení týmu (25 lidí ve výrobě) – motivace pracovníků a jejich rozvoj, řešení personálních otázek
  • sledování a řízení výkonu pracovníků na směně, vyhodnocování
  • dosahování odpovídajících výkonů a efektivity vytížení strojů

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • perspektivní práci v profesionálním týmu zkušených odborníků
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost profesionálního růstu
  • další benefity

Požadujeme:

  • SŠ technického směru, nejlépe strojírenství
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s řízením týmu (hodnocení, výběrová řízení, motivace apod.)
  • dobrá znalost technických procesů výrobní haly (kovoobrábění, automotive)
  • znalost/orientace v oblasti provozních nástrojů, měření a výrobní technologie
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (11,5 hodiny krátky/dlouhý týden)