Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik stavební techniky

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost, zabývající se zapůjčováním stavebních strojů a vybavení, hledáme servisního technika, který má opravy v malíku.

Popis pozice:

  • Diagnostika závad na stavební technice
  • Opravy a v průběžná údržba strojového parku
  • Objednávání náhradních dílů
  • Předávání strojů zákazníkům
  • Technické poradenství zákazníkům
  • Vedení technické dokumentace
  • Odpovědnost za technickou způsobilost půjčovaných strojů

Profil kandidáta:

  • Vyučení v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů - může být nahrazeno praxí
  • Zkušenosti jako servisní technik stavebních strojů či nákladních vozidel
  • ŘP sk.B
  • Oprávnění na VZV
  • Vyhláška 50 velkou výhodou, nikoliv však podmínkou
  • Uživatelská úroveň ovládá PC

Nabízíme:

  • Mzda 35.000Kč
  • Mimořádné odměny za dobře udělanou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • MultiSport karta
  • Sickdays
  • Různé týmové akce a další benefity
  • Budete rovnou v kmenu společnosti

  • Znojmo
  • DA CHA YUAN s.r.o.
  • od 16 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. července
  • Mladá Boleslav
  • Zlatá Kovadlina, s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • České Budějovice
  • M+M ČB s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Hluboká nad Vltavou
  • LH Hotels & Resorts s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Hustopeče nad Bečvou
  • BETY - stavby, izolace a služby, s.r.o.
  • od 16 100 Kč
  • Jihlava
  • Marek Pospíchal
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Jihlava
  • MUTL, spol. s r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Jihlava
  • PSOTA transport s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Orlová
  • MAGNOLIE PLUS CZ s.r.o.
  • 15 000 – 16 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

AJ akce auto automechanik benefit benefity Bor den dokumentace hledám HR IT kandidát mimořádné odměny mzda náplň práce odměny odpovědnost poradenství pozice práce společnost společnosti sport stravenky technik vedení vyučení v oboru zkušenosti díl dokument dovolené karta mimořádné náklad náplň obor opravář oprávnění opravy PC PR profi servis sickday stav stavební stroj technické technika techniky tým údržba uživatel vybavení vyučení zákazník země zemědělský zkušenost způsobilost