Manipulant ve výrobním průmyslu - Chrudim

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Chrudim
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 144 – 150 Kč

Hledáme šikovné zdatné pracovníky do výroby na pravidelnou a dlouhodobou spolupráci. Manipulant je pravá ruka kovářů u nás ve výrobě, má na starosti, aby bylo dáno všechno kam je potřeba.

Co Vás čeká:

  • výpomoc kovářům
  • kompletace, přendávání věcí na určité místo
  • kontrola chodu stroje
  • 3 směnný provoz
  • spolupráce s ostatními kolegy

Co od Vás očekáváme:

  • jeřábnický zkoušky a papíry na VZV
  • výhodou strojírenské vyučení, ne podmínkou
  • manuální zručnost
  • pravidelnou docházku
  • zodpovědnost

Co Vám nabízíme:

  • pravidelnou dlouhodobou práci
  • super kolektiv
  • podporu od kolegů
  • mzdu 144,–Kč/hod + 9,–Kč/hod příplatek za odpolední směnu + 9Kč/hod příplatek za ztížené pracovní prostředí + 12,5% příplatek za noční směnu
  • možnost záloh

Máte zájem o tuto nabídku?