Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Technolog/pracovník AOI/SMT, motivující mzda, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Zajímala by Vás pozice technologa s flexibilní prac. dobou a máte zkušenosti s osazováním plošných spojů a alespoň základy angličtiny? Chtěl/a byste pracovat pro úspěšného výrobce s mezinárodním působením? Pak jste náš člověk a určitě nám o sobě dejte vědět, nabízíme motivující mzdu a spoustu dalších bonusů, jako je např. kafetérie (30.000 Kč na rok), výhodné tarify na volání pro Vás i členy rodiny, zdravotní volno, a mnoho dalšího. Náplň práce: - Technická a procesní podpora výroby - Sítotisk, reflow, testování, vzorkování - Analýza neshod, koordinace výroby - Spolupráce na vývoji nových produktů - Zavádění změn dle nových dokumentací - Kontrola dokumentace a kusovníků Místo výkonu práce: Benešov (výborná dopr. dostupnost od autobusu i vlaku) Nabízíme: - Motivující mzdu dle zkušeností - pohyblivý začátek a konec prac. doby - Vánoční odměny - Zdravotní volno - Výhodné rodinné volání a tarify - Roční příspěvek formou Kafetérie - 30.000 Kč - Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění - 5 týdnů dovolené - Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda, sirup, dotované zmrzliny - Výborná dopravní dostupnost od autobusového i vlakového nádraží - Možnost kariérního růstu - Přátelský kolektiv - Čisté a klidné, klimatizované pracovní prostředí a další zajímavé benefity - Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky) Požadujeme: - Vzdělání technického zaměření - Zkušenost s osazováním plošných spojů (SMT/AOI) - Znalost práce na PC, MS Office - Základy angličtiny

  • České Budějovice
  • Mektec Manufacturing Corporation Europe…
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
  • Milevsko
  • KV2 Audio International spol. s r.o.
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 3. listopadu
  • TSE ELECTRONICS spol. s r.o.
  • 21 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Nové Město nad Metují
  • A 2000 Průmyslová elektronika s.r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Pardubice
  • B&C Trade s.r.o.
  • 50 000 – 250 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Hrádek nad Nisou
  • EFTEC (Czech Republic) a.s.
  • 27 000 – 33 000 Kč
  • Brno
  • KVADRANT, spol. s r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Trainee program – první práce pro absolventy

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

AJ akce analýza auto benefit benefity Benešov bonus bonusy Bor dění dokumentace flexibilní IT měření mezinárodní místo možnost mzda náplň práce občerstvení odměny Office podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí příspěvek růst spolupráce sport stravenky tarif tarify volno výkon vzdělání vzor zdarma zdravotní zkušenosti znalost životní pojištění člen dar doby dokument dopravní dovolené firemní kariérní kolektiv kontrola koordinace kov místo výkonu práce možnost kariérního růstu na pracovišti náplň národní PC penzijní PR proces přátelský příspěvky roční rok technická technické technolog test večírky výroby zkušenost životní