Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Vedoucí Skladník (35 - 50.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Umíš vést lidi? A práce ve skladu ti není cizí? Pak jsi náš člověk! Pak mi pošlete životopis

Chopte se příležitosti a buďte náš: VEDOUCÍ SKLADNÍK (35 – 50.000 KČ)

Pracovní náplň:

  • vedení skladníků
  • dohled nad správným fungováním skladových procesů IN/OUT
  • reporting výsledků
  • dohled nad včasným dodáním materiálu

Požadujeme:

  • zkušenost ze skladu
  • zkušenost s vedením týmu
  • dobrou znalost práce s PC

Nabízíme:

  • příspěvek na cesty do práce
  • 25 dnů dovolené a více!
  • příspěvek na stravování
  • přátelské prostředí
  • práci ve stabilní společnosti (ne automotive)
  • pozice vhodná pro muže i ženy

Místo výkonu práce: cca 15 minut autem od Plzně

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Ejpovice
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plzeň
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Tachov
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 14. prosince
  • Nový Jičín
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 19. května
  • Mníšek pod Brdy
  • Michal Červinka
  • 50 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
Zveřejněno: 22. prosince
  • Postoloprty
  • Lukáš Láznička
Zveřejněno: 25. října

D.S.D. PRAKTIK s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ZDAR, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., APB - PLZEŇ a.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Správa železnic, státní organizace, futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LAUTARO logistics s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., RUG CZ, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SKYCLEAN s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Šmídl s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., CRI ameba.eu, s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Košík.cz s.r.o., ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., APEKO GROUP s.r.o., INEL - Technik, s.r.o., Lukáš Flak, Jakub Malý, JOCHSTAV s.r.o., A.T.H. CENTRUM družstvo, TransCarsWorld s.r.o., CD SANITAR, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Referent / Referentka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Plzeň, Celá ČR, Vejprnice, Třemošná, Dýšina, Ejpovice, Líně

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

auto den IT místo náplň práce pozice práce pracovní prostředí příspěvek reporting sklad společnost společnosti stabilní stravování vedení vedoucí vhodná výkon znalost životopis cesty dobro dovolené materiál místo výkonu práce náplň PC PR pracovní náplň proces procesů přátelské přátelské prostředí příležitost příležitosti report tým zkušenost