Hledáme lidem práci Manpower

Expert na online pojištění, neomezené bonusy, Home office až 60000Kč/měs.

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsme přátelský kolektiv mladých lidí z Ostravy a hledáme novou posilu do našeho týmu.
Baví nás obchod a finance, ale aktuální situace na finančním trhu je nepřehledná a mnoho lidí se v ní vůbec neorientuje.
My se zabýváme tím, že finanční služby mezi sebou porovnáváme a děláme v tom zákazníkům jasno a pořádek.

Popis pozice:

Budete komunikovat se zákazníky, kteří si nechali porovnat nabídky a chtějí se o tom poradit se skutečným odborníkem.
Nejedná se tedy o žádné nevyžádané hovory a nátlakový prodej.
Zákazníkům pomůžete vybrat tu nejvhodnější variantu, která jim ušetří peníze a zároveň je dostatečně ochrání a zabezpečí.

Profil kandidáta:

Baví vás mluvit s lidmi a umíte vysvětlit rozdíl mezi dobrým a ještě lepším?
Máte zkušenosti s jakýmkoliv prodejem?
Rozumíte si s počítačem a MS Office vám nedělá žádný problém?
Pokud máte maturitu a na všechno jste odpověděli ano, tak máte skoro vyhráno.

Nabízíme:

Dobrou práci umíme velmi dobře ocenit.
Základní plat je 20 000 Kč a bonusy jsou neomezené, můžete si u nás vydělat až 60 000 Kč měsíčně :). Získáte smlouvu na dobu neurčitou a k tomu řadu dalších benefitů:
  • první dva měsíce garantovaný bonus 5000Kč od zaměstnavatele
  • týden dovolené navíc
  • stravenkový paušál
  • 2 sick days
  • zvýhodněné bankovní produkty a další výhody
  • možnost trvalého home office
  • zapůjčení veškerého potřebného vybavení

Kvalitní zaškolení je u nás samozřejmostí.
Pokud nemáte zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme vám se na ní připravit.
Budeme se těšit na Váš životopis, který zašlete na e-mail přes odpovědní formulář, nebo prokliknutím na odkaz.

Nebo se ozvěte už dnes na zobrazit tel. číslo a přidejte se do našeho týmu!

  • Kopřivnice
  • Mgr. Jitka Kelnarová
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září
  • Hostivař, Praha
  • Mgr. Pavlína Šlajsová
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Vítkov
  • SEVEN SPORT s.r.o.
  • 21 500 – 23 500 Kč

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

aktuální bankovní benefit bonus bonusy Bor den EU hledám home office HR IT kandidát měsíc Most možnost na dobu neurčitou nabídky náplň práce Office online paušál peníze plat pojištění pozice práce rozdíl sick day Skuteč SOU stravenkový paušál školení týden týden dovolené navíc výhody zaměstnavatel zapůjčení zkušenosti životopis bezpečí dané díl dobro dovolené finance finanční kolektiv kov kvalitní na dobu náplň navíc obchod odbor odborné počítač pořádek PR problém prodej profi přátelský půjčení rok situace služby trh tým vybavení vydělat zákazník zkušenost způsobilost