Hledáme šikovného skladníka - 13. mzda navíc!

Lokalita Hrušovany nad Jevišovkou
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro společnost sídlící v Hrušovanech nad Jevišovkou hledáme nového kolegu na pozici skladníka.

Popis pozice:

Co budete vaší náplní práce?

  • Naskladnění a vyskladnění zboží, kontrola zboží, skladová evidence v SAP.
  • Pravidelné inventury zboží.

Profil kandidáta:

Požadujeme:

  • Manuální zručnost.
  • Spolehlivost.
  • Zkušenosti s VZV a SAP výhodou.
  • Věk 18+

Nabízíme:

Co nabízíme:

  • Mimo základní mzdu dostanete ještě 13. mzdu.
  • Pravidelné navyšování mzdy.
  • Práci v čistém a moderním prostředí.
  • Příspěvek na dovolenou a penzijní pojištění.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Kampaňové odměny a dotované stravování.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email e-mail přes odpovědní formulář, telefonicky zobrazit tel. číslo 128 nebo stiskněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.

Máte zájem o tuto nabídku?