Volné místo ve firmě Skanska

Elektromechanik pro montáže silno nebo slaboproudých zařízení

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel Skanska (Skanska a.s.)
Mzda 22.000 – 30.000 Kč

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Náplň práce: Montáže VN i NN rozvoden a elektrických zařízení.
Požadujeme: výuční list v oboru elektro, Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., ochotu pracovat na montážích.
Nabízíme: stabilní práci v mezinárodní společnosti, 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc, denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu, flexi passy v hodnotě 1.500,–Kč., příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,–Kč., vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance,
slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,–Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena