Řidič - řidička automobilu nad 12 t

Dvůr Králové nad Labem
do 45.000 Kč
Plný úvazek

Informace:

  • převoz v rámci ČR
  • každodenní návrat na pracoviště
  • pravidelné střídání směn na vozidle
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky:

  • ŘP skupiny C, E, psychotesty, karta řidiče
  • spolehlivost, časová flexibilita
  • praxe nad 12t vítána

Nabízíme:

  • stravné formou diet
  • zaměstnání v prosperující společnosti

Tel. kontakt možný od 7.00 – 13.00 hodin.

Sídlo firmy

SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o.
Hradecká 755
544 01 Dvůr Králové nad Labem

IČO: 28858115
Datová schránka: 3bsnep9
Další informace:
GPS: 50.431590416861,15.823490460781,
S-JTSK: -638771.60 -1017750.80, RUIAN: 23093463

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Ametek elektromotory, s.r.o. | Ametek elektromotory, s.r.o. | Náchod Náchod
  • Plný úvazek
dnešní
EXVER FOOD, s.r.o. | EXVER FOOD, s.r.o. | Staré Ždánice Staré Ždánice
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
M B - S V I N G s.r.o. | M B - S V I N G s.r.o. | Vrchlabí Vrchlabí
  • 28 000 – 31 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
LeasingTeam s.r.o. | LeasingTeam s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 31 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. | LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. | Pardubice Pardubice
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 26. srpna
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Hradec Králové Hradec Králové
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Hradec Králové Hradec Králové
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna
Kimberly-Clark, s.r.o. | Kimberly-Clark, s.r.o. | Jaroměř Jaroměř
  • 33 200 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
I. Moravská distribuční společnost s.r.o. | I. Moravská distribuční… | Březhrad, Hradec Králové Březhrad, Hradec Králové
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. srpna
NIKA Logistics a.s. | NIKA Logistics a.s. | Pardubičky, Pardubice Pardubičky, Pardubice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. srpna
M.Preymesser logistika, spol. s r.o. | M.Preymesser logistika, spol.… | Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
  • 31 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Česká pošta, s.p., Ametek elektromotory, s.r.o., Správa železnic, státní organizace, ManpowerGroup s.r.o., DS Holding a.s., XXXLutz, Freight People, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Multi-Wing CZ, s.r.o., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., M B - S V I N G s.r.o., TREVOS Košťálov s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., Grafton Recruitment s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., LeasingTeam s.r.o., LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o., TECMAPLAST CZ, s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Ladislav Skrbek, Kimberly-Clark, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., DATRIA s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., I. Moravská distribuční společnost s.r.o., NIKA Logistics a.s., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., M - SILNICE a.s., Luděk Volšička, První novinová společnost a.s., KAMAX s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Celník / Celnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Vedoucí poštovního provozu, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Aranžér / Aranžérka, Specialista / specialistka kvality

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pardubice, Náchod, Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové, Košťálov, Staré Ždánice, Dolní Lánov, Trutnov, Zábědov, Nový Bydžov, Vrchlabí, Dolní Ředice, Dobruška, Kněžnice, Holice, Malé Svatoňovice, Jaroměř, Semtín, Pardubice, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Březhrad, Hradec Králové, Pardubičky, Pardubice, Slezské Předměstí, Hradec Králové, Stéblová, Daliměřice, Turnov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto automobil na dobu neurčitou
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT