Svářeč MAG | od 33 600 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 33.600 – 35.500 Kč

Manuvia FairJob s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

SVÁŘEČ MAG – OD 33 600 Kč

Náplň práce

  • Svařování konstrukcí metodou MAG (EN 135)
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Seřizování a údržba svařovací techniky

Požadujeme

  • Platný certifikát EN 135
  • Alespoň 3 roky praxe se svařováním
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • Hodinovou mzdu ve výši 210 – 225 Kč
  • Částečně hrazené ubytování
  • Bonusy až 12 Kč/hod

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Svůj životopis pošlete prostřednictvím odpovědního formuláře, v případě dotazů nás můžete kontaktovat i na telefonním čísle zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás.

  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Blatná
  • EM Polar k.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Fryčovice
  • BORCAD cz s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • České Budějovice
  • JOSA s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Jihočeský kraj
  • LUTO Automotive CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 22. října
  • Blatná
  • 33 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Blatná
  • 28 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Německo
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
  • 60 000 – 69 999 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Fryčovice
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Vojkovice, Brno-venkov
  • SW-MOTECH s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Most
  • SUTOR Global s. r. o.
  • 23 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Šumperk
  • EVT Stavby s.r.o.
Zveřejněno: 28. září
  • Blansko
  • AT Weldsteel s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Modřice
  • KOVO - PLAZMA s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Šumperk
Zveřejněno: 9. dubna
  • Blansko
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Kladruby nad Labem
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 5. ledna

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

bonus bonusy formulář HR nabídka náplň práce plat práce praxe svařování technik telefon ubytování životopis certifikát dokument kontakt náplň odpovědní odpovědný PR případ přístup rok techniky údržba