Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce ve výrobě či skladu - flexibilní směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 22.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro mezinárodního klienta působícího v oblasti výroby elektroniky hledáme zaměstnance do výroby, případně do skladu v Černé za Bory. Nástup je realizován na základě dohody o pracovní činnosti. Po cca 2 - 3 měsících je možnost přestupu na hlavní pracovní poměr. Možnost je však i nastoupit rovnou na hlavní pracovní poměr. Výroba: - práce ve dvousměnném provozu (ranní směny 6:00 - 14:00, odpolední směny 14:00 - 22:00), případně ve třísměnném provozu (ranní směny 6:00 - 14:00, odpolední směny 14:00 - 22:00, noční směny 22:00 - 6:00) nebo v režimu 12hodinových směn (6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00) - lehká manuální práce – manipulace s výrobky na výrobní lince, vybalování a zabalování výrobků na výrobní lince, lepení štítků dle pracovních instrukcí a následná vizuální kontrola materiálu Sklad: - práce ve dvousměnném provozu (ranní směny 6:00 - 14:15, odpolední směny 13:45 - 22:00) - manipulace s výrobky ve skladu, štítkování, vyplňování skladových dokumentů; není potřeba mít oprávnění na ovládání VZV Nabízíme: - stabilní zaměstnání - vhodné pro absolventy a osoby bez praxe - sklad: 100 Kč/hod + měsíční prémie (až 3000 Kč) - výroba: 110 Kč/hod + měsíční prémie (až 3000 Kč) - stravenky za každou odpracovanou směnu - nadstandardní příplatky za směny o víkendu - nástup na dohodu o pracovní činnosti Požadujeme: - plnoletost - trestní bezúhonnost - pečlivost - spolehlivost - flexibilita

  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března

Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., RONAL CR s.r.o., Šmídl s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., Explosia a.s., AC Jobs, s.r.o., ForCamping s.r.o., NOVY s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Expedo s.r.o., VIVANTIS a.s., PERFO LINEA a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., OFTEX dopravní zdravotní služba, s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., SEVSTAR s.r.o., MIROS Pardubice a.s., PDT doprava s.r.o., Petr Zöld, AUTODOPRAVA MATYS s.r.o., Petr Večeřa, CPG - Czech Property Group, s.r.o., Seliton s.r.o., T & T - trade investments s.r.o., AJKA Medlešice s.r.o., SEZAM Chrudim s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., VIKTORSTAV s.r.o., SOF AUTO s.r.o., Josef Zitko

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Izolatér / Izolatérka, Montér / Montérka

Pardubice, Celá ČR, Stéblová, Tuněchody, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Staré Ždánice, Srch, Rybitví, Dašice

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

absolvent Bor činnost elektro flexibilní hlavní hledám IT měsíc mezinárodní možnost náplň práce NDA pečlivost plat práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní poměr praxe příplatky režim sklad směny stabilní stravenky vhodné víkend výroba zaměstnání činnosti dar dohody dokument kontrola kov materiál měsíční náplň národní oblast oblasti oprávnění poměr PR prémie případ standard vizuál vizuální výrobní výroby