Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač (Plzeň)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

  • prodavači v klenotnictví
  • prodavači v Baumarktu
  • prodavači v oddělení sportu a domácích potřeb
  • prodavači na pultový prodej (masa a uzenin, ryb a sýrů a dalších lahůdek)
  • prodavači čerstvých a trvanlivých potravin

Co Vás čeká

Budete jezdit s paleťákem ze skladu na prodení plochu, vybalovat zboží do regálu, kontrolovat cenové značení. Zkrátka dělat to, co k obchodu patří. Občas si zanadáváte, ale i tak budete domů chodit s pocitem dobře odvedené práce.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda, vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Špindlerův Mlýn
  • Vojenská lázeňská a rekreační zařízení,…
  • od 16 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 31. ledna

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Engel & Völkers, Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ATMOS Chrást s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Odhadce / Odhadkyně, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Specialista / specialistka v energetice, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň, Chrást, okres Plzeň-město

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

AJ budoucnost den domácí EU firma HR IT měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce nové plat Plzeň práce prostředí příplatky sklad smlouva sport stravenky víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň obchod oddělení PR prodej v roce zákazník zaměstnanecké