Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladník s VZV - Retrak - až 25000,-/měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 25.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní zaměstnání? Není pro Vás problém pracovat na směny a máte oprávnění na VZV? Tak nás co nejdříve kontaktujte. Aktuálně hledáme pro našeho klienta v Otrokovicích spolehlivého pracovníka na pozici Skladník s VZV. NÁSTUP JE MOŽNÝ IHNED Místo výkonu: Otrokovice Náplň práce: - práce se skenerem - příjem, uskladnění výrobků Nabízíme: - mzdu až 25 000,- - práci se stabilní firmě - výbornou dopravní dostupnost - pravidelný výplatní termín - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní pojištění Požadujeme: - min 18 let - oprávnění na VZV - zodpovědnost, spolehlivost

  • Plzeň
  • EXON s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. března
  • České Budějovice
  • FN spol. s r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. března
  • Dolní Morava
  • Krčma - DM s.r.o.
  • 75 – 80 Kč / hod
  • Komorní Lhotka
  • Rabit Adili
  • od 20 500 Kč
  • Havířov
  • Sanatorium Kochova s.r.o.
  • od 15 500 Kč
  • Praha
  • Enttiva s.r.o.
  • 13 500 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Jeníkov, Teplice
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • od 21 000 Kč
  • Praha
  • XIXOIO Ltd. organizační složka
  • 45 000 – 55 000 Kč

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Bor hledám IT měsíc místo náplň práce odpovědnost Otrokovice plat pojištění práce pracovní pracovník příspěvek sklad směny stabilní stravování výkon zaměstnání dopravní kontakt kov náplň oprávnění penzijní penzijní pojištění PR problém rok termín