Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SENIOR FINANČNÍ KONTROLOR/KA (48.000 – 53.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Hrubá mzda 48.000 – 53.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pro společnost, která je zárukou nejmodernějších technologií? Baví Vás zpracovávat analýzy nákladů? Vynikáte v přípravě reportů?
Zašlete nám svůj životopis! Hledáme posilu do našeho skvělého týmu na pozici:

SENIOR FINANČNÍ KONTROLOR/KA (48.000 – 53.000 Kč)

Náplň práce:

  • Analýza a sledování nákladů na materiál, práci a režii
  • Plánování finančních toků, strategie
  • Příprava podkladů a reportů pro vedení společnosti
  • Projektový controlling
  • Ekonomická podpora pro různá střediska
  • Spolupráce napříč odděleními, ostatními závody a centrálou

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru
  • Znalost účetních principů
  • Praxi na obdobné pozici v controllingu ve výrobní společnosti
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce, pokud se domluvíte i německy je to pro Vás výhoda
  • Znalost práce s MS Office, výhodou bude zkušenost se SAPEM
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost analytického uvažování a dobré organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat v týmu, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci na různých projektech
  • Příspěvek ve výši min. 22.000 Kč ročně na volnočasové aktivity, penzijní připojištění aj.
  • Odměny za pracovní výkon až 40.000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní prostory
  • Stravenky, které můžete využít v závodní jídelně
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráci s odborníky ve svém oboru
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

Místo výkonu práce: okres Olomouc

  • Chodov, Praha
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 35 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Parkoviště
Zveřejněno: 5. prosince
    Benefity:
Zveřejněno: 29. června
  • Německo
  • Kristýna Fořtová
  • 55 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 26. prosince

EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Jobs Contact Personal, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., JPF Czech s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., SMS finance, a.s., Česká spořitelna, a.s., SVĚT OKEN s.r.o., TESCO SW a.s., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, LEBY STAGE s.r.o., APION s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace, Empower foods, s.r.o., VK - AQUA OLOMOUC, spol. s r.o., JR stavby CZ, s.r.o., MB TOOL s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Vedoucí týmu / Team leader, Specialista / specialistka plánování, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Olomouc, Lutín

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

AJ analýza Bor den ekonom flexibilní hledám hodnocení IT kontrolor Lom místo Most náplň práce nová odměny Office ohodnocení Olomouc penzijní připojištění plán plánování podpora pojištění pozice práce pracovní připojištění příspěvek samostatnost sledování společnost společnosti spolupráce strategie stravenky účetní vedení vhodná volno výkon znalost životopis analýzy anglické dovednost dovolené finanční komunikační kov materiál místo výkonu práce náklad náplň obor odbor oddělení okres organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní penzijní PR projekt projektový příprava report schopnost schopnosti technolog tým výhoda výrobní závod zkušenost