Strojírenský dělní 29.500,- + 20.000,- ODMĚNA * + ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Ostrava
Firma Personal fabric - agentura práce, a.s.
Min. vzdělání Základní
Mzda 29.500 – 35.000 Kč
Kontakt Viola Demhasajova, zobrazit tel. číslo

Pro našeho významného klienta, výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl hledáme pracovníky na pozici Strojírensky dělník s nástupem ihned.

Náplň práce :

  • Montáž jednotlivých komponentů v požadované kvalitě a stanoveném čase
  • Práce na pracovišti vykonává dle stanovených platných technolog. a pracovních postupů
  • Evidence vadných výrobků
  • Aktivní podílení se na zlepšovacích návrzích
  • Práce s moderními technologiemi v čistém prostředí
  • Vhodné pro muže i ženy

Nabízíme :

  • *15.000,–Kč odměna za doporučení nového pracovníka
  • Náborový příspěvek 5.000Kč vyplacen při splnění pracovního fondu
  • Hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění
  • Mzda od 29.500,–Kč hrubého vč. prémií
  • Základní hodinová mzda je 125,–Kč + příplatky za směnnost a přesčasy
  • Výkonnostní a docházkový bonus 5.300,–
  • Zajištěné a hrazené ubytování
  • Příspěvek na stravování, závodní stravování v jídelně
  • 25 dní dovolené
  • Zaučení a pravidelná školení
  • Možnost týdenní finanční zálohy
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury

Požadujeme :

  • Ochota pracovat na směny
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Praxe ve výrobě výhodou

Místo výkonu práce : Rychvald nebo Nový Jičín ( místo domluvíte s náborářem při pohovoru)
Aktuálně nabíráme do obou lokalit !!!

Máte zájem o tuto nabídku?