Nenáročná práce ve výrobě-ubytování ZDARMA-i pro páry - Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Min. vzdělání Základní
Mzda 22.000 – 26.000 Kč
Kontakt Veronika Zahradníková, zobrazit tel. číslo

Pro společnost zabývající se výrobou telekomunikačních a elektrotechnických zařízení hledáme schopné zaměstnance na pozici operátora výroby.

Nabízíme:

  • Stabilní práce na HPP
  • 25 dní dovolené
  • Možnost týdenních záloh
  • Výkonnostní a kvartální bonusy
  • Příplatek za víkendové přesčasy
  • Nejedná se o pásovou výrobu
  • Náborový bonus
  • Místo pracoviště: Brno
  • Ubytování ZDARMA (trvalé bydliště mimo Brno a okolí)

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost
  • Zkušenost ve výrobě výhodou
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Náplň práce:

  • Výroba a kompletace dílů pro telekomunikační sféru
  • Obsluha výrobního zařízení
  • Montáž menších dílků a drobných komponentů

Máte zájem o tuto nabídku?