Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Práce ve výrobě s UBYTOVÁNÍM ZDARMA | i pro páry |Zaškolíme

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 25.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte jako operátor/ka výroby u jedné z největších světových firem ve výrobě spotřební elektroniky. Nabízíme výkonnostní a docházkové bonusy, moderní a čisté pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity a množství dalších výhod, jakožto i ubytování zdarma.

Přidejte se do týmu Manuvia ještě dnes, čtěte níže:

Co nabízíme?

  • Ubytování ZDARMA, i pro páry
  • Svozy mezi ubytováním a prací ZDARMA
  • Práci na smlouvu (hlavní pracovní poměr)
  • Průměrný měsíční výdělek až 25 000 Kč
  • Možnost přivýdělku formou přesčasů
  • Týdenní ZÁLOHY 1 000 Kč
  • BONUSY až 2 200 Kč měsíčně
  • Přípatky za odpolední, noční, víkendy
  • Příspěvek na STRAVOVÁNÍ 45 Kč za odpracovanou směnu
  • 25 dní DOVOLENÉ
  • ZAŠKOLÍME VÁS (není potřebná praxe)
  • nástup IHNED

Náplň práce

  • Montáž součástek na výrobu autorádií (audiovizuální techniky) dle technologického postupu, kontrola kvality
  • Práce na 3 směny, nebo na 12tihodinové směny (krátký a dlouhý týden)

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a reagujte ještě dnes, nové zaměstnání už na vás čeká. Stačí odpovědět na inzerát (můžete přiložit i váš životopis) a nebo volejte pro více informací na naši bezplatnou linku 800.

Těšíme se na vás! Vaše Manuvia.

  • Hradec Králové
  • FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 21. března
  • Vinohrady, Praha
  • Mateřská škola Little fox s.r.o.
  • 37 500 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. ledna
  • Zlín
  • CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
  • od 22 900 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Zlín
  • OBZOR, výrobní družstvo Zlín
  • 16 200 – 22 000 Kč
  • Lipník nad Bečvou
  • VINFOOD s.r.o.
  • od 41 900 Kč
Zveřejněno: 28. prosince

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Rekvalifikační kurzy v kostce

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

auto benefit benefity bonus bonusy den elektro hlavní inzerát IT kvality možnost nabídka náplň práce nové operátor plat postup práce pracovní pracovní nabídka pracovní poměr pracovní prostředí praxe prostředí průměrný přesčas příspěvek směny SOU technik týden ubytování víkend výdělek výkon zaměstnanec zaměstnání zdarma životopis dar kontrola kov měsíční náplň poměr PR součást techniky technolog tým vizuál vizuální výkonnost výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity