Oblastní manager

Smluvní vztah dohoda o provedení práce
Lokalita Praha
Firma OBS Praha s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme do naší společnosti oblastního managera pro region Praha, Pardubice a Moravský kraj.

Náplň práce:

  • zajištění chodu svěřených zakázek
  • plánování směn, zaškolení nových pracovníků
  • správa dokumentace, vyhodnocení situace na daném objektu a hledání vhodného řešení
  • komunikace s klientem

Požadujeme:

  • min. 2 roky praxe v oblasti řízení lidí a ostrahy
  • samostatnost
  • spolehlivost, zájem o práci
  • slušné a vstřícné vystupování
  • odolnost vůči stresu
  • aktivní řidič skupiny B
  • znalosti MS Office
  • čistý RT

Nabízíme:

  • odpovídající mzda
  • služební vozidlo, mobilní telefon, notebook
  • možnost osobního rozvoje a seberealizace
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost profesního i platového růstu