Operátor/ka ve výrobě – mzda až 31 000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Rokycany
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 26.000 – 31.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chceš mít jistotu práce a ještě si domů nosit nadstandartní výplatu?
Tak se nám ozvi!

Nabízíme:

  • Práci v čistém prostředí
  • Nadstandartní bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Svozovou dopravu
  • Možnost zajištění ubytování
  • Přesčasy vítány jednorázový bonus ve výši 5 000 Kč za doporučení

kamaráda/příbuzného

Požadujeme

  • ZŠ vzdělání – SOU technického směru výhodou
  • Oceníme zkušenosti s montováním, šroubováním, vrtáním, pájením, prací na děrovacím stroji
  • Manuální zručnost a schopnost pracovat v týmu
  • Fyzickou zdatnost

Náplň práce:

  • Výroba a montáž chladícího zařízení pro obchody

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře, životopis uvítáme.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat na bezplatné lince zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo. Těšíme se na Vás.