Vedoucí výrobního provozu - stabilní práce, benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Opava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 50.000 – 60.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro výrobní společnost hledáme zkušenou vůdčí osobnost, která bude pravou rukou jednatele společnosti. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s řízením výrobního provozu, dokáže řešit problémy operativně a umí řídit a motivovat podřízené.

  • zodpovědnost za provoz, řízení a motivování lidí
  • kontrola a plánování docházky zaměstnanců
  • organizace výroby
  • kontrola BOZP
  • vedení dokumentace pro ISO audity
  • komunikace s kolegy v zahraničí v AJ

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13.plat
  • 1– směnný provoz
  • služební auto po zaučení
  • stravenky
  • perspektivní a stabilní práci

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání strojírenské výhodou
  • praxe z řízení výrobního provozu (řízení cca 30 zaměstnanců)
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • časovou flexibilitu