Operátor/ka výroby doplňků stravy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tišnov
Firma VITAR, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Protože je o naše výrobky velký zájem, rozšiřujeme provoz a hledáme do našeho týmu posily na pozici operátor/ka výroby doplňků stravy a vitaminových přípravků
Máte vážný zájem o dlouhodobé zaměstnání a nevadí Vám práce na směny? Přidejte se k nám!
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti VITAR, s.r.o. v Tišnově-Železném
Co bude Vaším úkolem?

  • Obsluhovat stroje na výrobu doplňků stravy a vitaminových přípravků (samozřejmě po zaučení)
  • Doplňovat výrobní dokumentaci, udržovat pořádek na pracovišti a dodržovat bezpečnost a hygienu práce

Koho hledáme?

  • Manuálně zručného kolegu/kolegyni s chutí pracovat a učit se novým věcem
  • Člověka, kterému nevadí vykonávat i opakující se činnosti a práce ve stoje
  • Spolehlivého pracovníka, který je schopen samostatné i týmové práce

Co nabízíme?

  • Práci na HPP v třísměnném provozu (8 mi hod. pracovní směny)
  • Motivační mzdový systém (ohodnocení Vašeho individuálního výkonu)
  • Bonus za produktivitu
  • Nadstandardní příspěvky za směnnost
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus 24 000 Kč/rok – vypláceno kvartálně
  • Odměna 5000 Kč za přivedení nového zaměstnance
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravné – závodní jídelna (dotace 55% z ceny oběda)
  • Přátelský kolektiv, stabilitu a zázemí úspěšné rodinné společnosti
  • Možnost kariérního a profesního růstu
  • Firemní rekreační středisko, zaměstnanecká sleva na produkty společnosti VITAR, s.r.o.
  • Kulturní a společenské akce pro zaměstnance
  • Příspěvek k životnímu, nebo věrnostnímu jubileu

Předpokládaný nástup:

  • Ihned, případně dle dohody

Pokud Vás tato pozice láká, pošlete nám svůj životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář.

Skladník s VZV

Nutně vás hledají
  • Syrovice
  • ONIO s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna

Brusič/Ka – Ostřič/Ka

  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 17 350 – 25 290 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Lelekovice
  • MOTMOT Plus, s.r.o.
  • 28 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
včerejší
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
dnešní
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
včerejší
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Jihlava
  • Psychiatrická nemocnice Jihlava
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Jihlava
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Nové Město, Praha
  • Tělocvičná jednota Sokol Pražský
Zveřejněno: 29. července
  • Zlín
  • ALIMPEX FOOD a.s.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Holešovice, Praha
  • VISIT COMPANY s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 26. srpna
  • Slavkov, Uherské Hradiště
  • MOBA Security s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
  • Otrokovice

ALBAform CZ s.r.o., ONIO s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LIKOV s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MOTMOT Plus, s.r.o., MJ Helvetica s.r.o., První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., TRIDO, s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Česká pošta, s.p., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., RANOB s.r.o., Větrník, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., ManpowerGroup s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SurGal Clinic s.r.o., AMNproTrade s.r.o., A B H Design, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Bonjob s.r.o., FORUM STANY s.r.o., META-PYRO, s.r.o., Horavia s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Zasílatel / Zasílatelka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektronik / Elektronička

Žďár nad Sázavou, Syrovice, Brno, Kuřim, Lelekovice, Velká Bíteš, Blansko, Rosice, okres Brno-venkov, Sebranice, okres Blansko

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

akce bezpečnost bonus činnost den e-mail EU hledám hodnocení IT místo Most možnost náplň práce NDA nové ohodnocení operátor pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník pro zaměstnance prostředí příspěvek růst směny společnost společnosti stravné Tišnov vedení výkon zaměstnanec zaměstnání Zruč životopis činnosti daný dar dohody dokument dovolené firemní kariérní kolektiv kov kulturní místo výkonu práce motivační mzdový na pracovišti náplň odměna pořádek PR profesní přátelský případ příspěvky rok standard stroj systém tým úkol výrobní výroby zájem zaměstnanecká závod životní