Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - náborový příspěvek 50.000 Kč

Lokalita Nový Bydžov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho výrobního týmu hledáme pracovníky do výroby potravinářských obalů – vhodné i pro absolventy či kandidáta bez praxe s logickým myšlením a pečlivostí.
Jedná se o manuální činnosti na různých stanovištích ve výrobě jako je: přípravář barev, myč, řezač, manipulant.
Jednotlivé pozice vyžadují různou míru práce v kolektivu a spolupráce s ostatními.
Práce v 3 směnném pracovním režimu, přímo do kmene společnosti!!

Popis pozice:

obsluha lisu, který tiskne na potravinovou fólii – kontrola lisu
práce s řezačkou- práce s různými druhy řezaček, které řežou hotové kotouče s fóliemi
příprava tiskových válců a jejich mytí
míchání barev – kontrola barevného spektra, aby odpovídala správném procentuálnímu poměru barev
manipulace s vysokozdvihem a paletovým vozíkem, distribuce rolí s fóliemi po výrobě
práce v 3 směnném pracovním režimu (v budoucnu v 12h nepřetržitém)
některé pozice vyžadují schopnost práce v týmu, jiné jsou více samostatné (člověk sám zodpovídá za odvedenou práci)

Profil kandidáta:

logické myšlení
schopnost pracovat v týmu
dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

náborový příspěvek 50.000 Kč
25% měsíční prémie ze základní mzdy
5 týdnů dovolené
roční bonus při splnění ročních kritérií
pravidelné navyšování roční mzdy
závodní stravování, stravenky
příspěvek na dojíždění nad 20 km

  • Loučná pod Klínovcem
  • Königsmühle s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. ledna
  • Brno
  • UNIFAST spol. s r.o.
Zveřejněno: 16. prosince

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Dvůr Králové nad Labem, Kolín, Nymburk, Jaroměř, Kutná Hora, Mladá Boleslav

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

absolvent bonus Bor činnost den dění druh hledám IT kandidát Most mzdy nábor náplň práce operátor pečlivost plnění pozice práce pracovní pracovník praxe příspěvek režim SOU společnost společnosti spolupráce stravenky stravování vhodné zdravotní zdravotní stav bar činnosti dovolené kolektiv kontrola kov měsíční myšlení náborový náplň obsluha operátor výroby Ostatní poměr potravinář PR prémie profi příprava roční schopnost stav tým výrobní výroby závod