Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář do Hranic - od 40 000 Kč/měs

Lokalita Hranice, okres Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme posilu do elektroúdržby. Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje 3 směnný provoz.

Popis pozice:

  • údržba a opravy strojů a zařízení
  • programování robotů (znalost řídících systémů Siemens, Beckhoff)

Profil kandidáta:

  • Vyhl. 50/1978 Sb. min. § 6
  • praxe podmínkou
  • min. vyučení v elektrooboru (slaboproud)
  • znalost řídících systémů
  • ochota docházet na směnný provoz

Nabízíme:

  • stabilita úspěšné výrobní společnosti
  • náborový příspěvek
  • odpovídající platové ohodnocení a zajímavé prémie
  • 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů, rádi představíme na pohovoru

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Kopřivnice
  • Trenkwalder a.s.
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Zlín
  • Technodat Engineering, s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 21. dubna
  • Frýdek-Místek
  • MOTORGAS s.r.o.
  • 44 000 – 48 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Tlumačov, Zlín
  • TALAŠOVO ZAHRADNICTVÍ s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. května
  • Ostrava
  • Efektivní dům s.r.o.
  • 50 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Bohumín
  • TOMA RECYCLING a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Teplice
  • SPEA s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Chodov, Praha
  • J&T Drinks s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. května

HOFMANN WIZARD s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Technodat Engineering, s.r.o., ELMO a.s., Caravan Centre Moravia, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., MOTORGAS s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka IT, Dělník / Dělnice, Údržbář / Údržbářka, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Opava, Mošnov, Paskov, Hranice, okres Přerov, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Přerov, Hlubočky, Kopřivnice, Bílovec, Slušovice, Olomouc, Zlín, Kroměříž, Otrokovice, Prostějov, Frýdek-Místek, Dolní Benešov, Litovel

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

AJ benefit Bor elektrikář elektro hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát místa nábor ohodnocení plat pohovor postup pozice pracovní pracovní místa praxe příspěvek řízení SOU společnost společnosti uchazeč vhodná vyšší znalost dovolené náborový obor opravy platové ohodnocení PR prémie profi program případ přístup robot stav stroj systém údržba volná pracovní místa výrobní vyučení