Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Přípravář/ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Prostějov
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Stavebnictví a realitní služby
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Neat Houses-Rodinné domy s.r.o., společnost, která má více jak patnáctiletou zkušenost s projektováním a výstavbou rodinných domů, ať již dřevostaveb či domů zděných. Ve své práci se opíráme o vlastní tým odborníků, ale i o praxí a výsledky osvědčené externí subdodavatele a dodavatele kvalitních materiálů.

Nyní do svého týmu hledáme novou posilu na pozici:
Přípravář/ka / stavební technik

Místo výkonu práce: Neat Houses-Rodinné domy s.r.o., Trávnická 2210/12, 796 01 Prostějov

Náplň práce:

• Zabezpečuje u dodavatelů objednávání stavebního materiálu,
• Pravidelně 1x ročně provádí inventuru materiálu
• Přebírá a eviduje storno zbytkového materiálu ze stavby do skladu
• V aplikaci Helios vede přehled objednaných a dodaných položek pro konkrétní stavbu
• V zájmové lokalitě vyhledává vhodné dodavatele pro dílčí činnosti na stavbě, vede aktualizovaný přehled dodavatelů v aplikaci Helios
• Podílí se na komplexním plánování a zpracování harmonogramu průběhu stavby
• Koordinuje činnost řidičů k návozu materiálu na stavbu dle požadavků stavbyvedoucích
• Aktivně hledá, navrhuje a činí opatření ke snižování nákladovosti a ztrát
• Koordinace činnosti na stavbách

Co od Vás očekáváme:

• Střední odborné vzdělání stavebního zaměření s minimální praxí 1 rok na obdobné pozici
• Dobrá znalost práce s výpočetní technikou (Word, exel, Helios)
• Flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup
• Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

• Práce na hlavní pracovní poměr
• Příjemné pracovní prostředí a korektní vztahy
• Zázemí stabilní společnosti
• Nadprůměrné motivační ohodnocení
• Výkonnostní bonus a mimořádné odměny
• Stravenky

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

bonus Bor činnost harmonogram hlavní hledám hodnocení iOS IT měření mimořádné odměny místo Most náplň práce nová odměny ohodnocení plán plánování práce pracovní pracovní poměr pracovní prostředí Prostějov prostředí průměrné samostatnost sklad společnost společnosti stabilní stravenky technik vedoucí vhodné výkon výpočet výsledky vzdělání vztahy znalost činnosti daný díl externí koordinace kov kvalitní materiál mimořádné minimální místo výkonu práce motivační náklad náplň odbor odborné poměr PR projekt projektová projektování příjemné příjemné pracovní prostředí přístup rok řidič stav stavební střední tým výkonnost vztah zkušenost