Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Junior nákupčí až 35 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha-východ
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 39.999 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pracovní náplň:

  • Komunikace s dodavateli a zajištění oblasti dodávek zboží
  • Výběr vhodných dodavatelů a vedení výběrových řízení
  • Příprava plánů nákupů a prodejů
  • Úzká spolupráce s produktovým manažerem
  • Sledování skladových zásob i zásob na prodejně

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost práce na PC – SAP (výhodou)
  • Znalost AJ – aktivní
  • Zodpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
  • ŘP sk. B
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • zajímavou a různorodou práci u společnosti se stabilním zázemím
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na dopravu a stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: e-mail přes odpovědní formulář

  • Říčany, Praha-východ
  • KESO Praha spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. dubna
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Strančice
  • TIR CENTRUM s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Parkoviště
  • Líbeznice
  • Avardy s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
Zveřejněno: 22. dubna
  • Čelákovice
  • TOS - MET slévárna a.s.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Zdiby
  • BRB Studio s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Hradec Králové
  • Zdraví začíná jídlem s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Praha
  • REVATTI Trade a.s.
  • Praha
  • SEOMAN,a.s.

Autodíly Vojkov s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., RAVEN CZ a.s., Eurosecur s. r. o., Advantage Consulting, s.r.o., KESO Praha spol. s r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., TIR CENTRUM s.r.o., XXXLutz, Greyfish s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., GurmEko s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Avardy s.r.o., Globus ČR, v.o.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ProfesKontakt, s.r.o., SWEET DELIGHT a.s., Partners Financial Services, a.s., GASTROART CZ, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, AERO Vodochody AEROSPACE a.s., Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, TOS - MET slévárna a.s., Michal Podsklan, DMYTRO BABESHKO, BRB Studio s.r.o., Solveo s.r.o., CNG logistic, s.r.o., Trixor Logistics s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Marketingový specialista / specialistka, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Revizní technik / technička, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Automechanik / Automechanička, Servisní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Tehovec, Mnichovice, okres Praha-východ, Zápy, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Říčany, okres Praha-východ, Modletice, Strančice, Čestlice, Úvaly, Dobřejovice, Celá ČR, Radonice, okres Praha-východ, Líbeznice, Jirny, Odolena Voda, Čelákovice, Nupaky, Doubek, Zdiby

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

absolvent AJ den hodnocení job komunikace manažer náplň práce odpovědnost ohodnocení plán plat práce pracovní Praha řízení sklad sledování společnost společnosti spolupráce stabilní stravování strukturovaný životopis uživatelská znalost vedení vhodné vhodný vzdělání znalost životopis dovolené náplň oblast oblasti PC platové ohodnocení PR pracovní náplň prodej produktový případ příprava příspěvky schopnost tým uživatel výběr