Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

PERSONÁLNÍ KONZULTANT / KOORDINÁTOR, NOVÝ JIČÍN, 25-45.000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Nový Jičín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 45.000 Kč
Kontakt Klára Jalůvková, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Náplň práce:

* vyhledávání kandidátů, příprava inzerce, hledání nových možností získávání kandidátů
* realizace pohovorů, testování kandidátů, podpisy smluv s kandidáty
* aktivní komunikace s přidělenými zaměstnanci i s klienty, o které budete pečovat
* organizace vstupních lékařských prohlídek
* práce v interním systému PAMICA
* zpracovávání podkladů pro mzdy
* reporting pro interní potřeby i potřeby daného klienta
* zajištění OOPP, evidence OOPP
* pravidelné návštěvy klienta, dle potřeb klienta aktivní účast na jeho pracovištích

Co od Vás očekáváme:

* středoškolské vzdělání s maturitou
* zkušenost s prací s lidmi
* základní znalost polštiny (ochotu učit se a rozvíjet v tomto jazyce)
* administrativní zdatnost, perfektní znalost práce na PC (zejména MS Excel)
* hledáme aktivní, komunikativní a pozitivní osobnost
* chuť do práce, hlavu otevřenou novým věcem
* hledáme osobnost odolnou, naše práce není vždy brnkačka
* řidičský průkaz sk. B a ochotu aktivně řídit

Co Vám můžeme nabídnout:

* zajímavé mzdové nastavení závislé na Vašich výkonech
* menší, velmi přátelský kolektiv, stabilní tým
* velký prostor pro seberealizaci i další vzdělávání
* notebook a mobilní telefon i pro soukromé použití
* služební auto k dispozici na pobočce
* firemní akce
* 20 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
* stravenky

Benefity

  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát