Hledáme lidem práci Manpower

Manažer/ka obchodního týmu

Lokalita Semily
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledám člověka se zkušeností s vedením lidí a nebo velkou chutí a motivací začít vlastní tým řídit. Preferuješ práci v terénu, baví Tě inspirovat ostatní a máš radost ze spokojených zákazníků? Rychle se orientuješ v datech, číslech a baví Tě práce v Excelu?

Pokud Tě tyto řádky zaujaly, dej nám o sobě vědět.

Popis pozice:

  • Vedení koordinátorů a týmu obchodních zástupců.
  • Rozvoj, podpora a motivace svěřeného týmu obchodních zástupců.
  • Pravidelné i namátkové kontroly činnosti týmu a jeho fungování.
  • Nastavování cílů a aktivit vedoucích k úspěchu celého týmu.
  • Aktivní oslovování a vybírání nových členů týmu.
  • Realizace návštěv a kontaktování zákazníků.
  • Pravidelný report výsledků svého týmu.
  • Budování dobrého jména společnosti v souladu s Etickým kodexem, pravidly a hodnotami společnosti.

Profil kandidáta:

  • Jsi duchem obchodník a rád/a vidíš výsledky své práce.
  • Rychle se orientuješ v datech a číslech a dokážeš na základě nich dělat rozhodnutí, předvídat a hledat řešení v oblasti prodejních příležitostí.
  • Dáváš přednost práci v terénu než v kanceláři.
  • Dokážeš efektivně organizovat čas svůj i čas svého týmu.
  • Vlastníš platný řidičský průkaz sk. B a jsi aktivní řidič.
  • Máš minimálně maturitní vysvědčení a základy Excelu.
  • Jsi optimista/ka a dokážeš nadchnout lidi kolem sebe.
  • Jsi spolehlivý/á a dokážeš táhnout za jeden provaz; chceš být nejlepší a pružně reaguješ na změny.
  • Snadno se nevzdáváš a baví Tě hledat řešení; umíš se ponaučit z vlastích úspěchů i neúspěchů.

Nabízíme:

  • Různorodou a zodpovědnou manažerskou práci v mezinárodní firmě
  • Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým
  • Mobilní telefon a tablet
  • Služební auto, které budeš moci využívat i pro soukromé účely
  • Motivující ohodnocení = fixní mzda + bonusy na základě výsledků týmu (realistické a motivující)
  • Možnost být součástí přátelského, otevřeného a soutěživého týmu
  • Flexibilitu v podobě 37,5 hodinového pracovního týdne, pružného začátku a konce pracovní doby a vlastního řízení času
  • Další benefity: 30 dnů dovolené, čaj a kávu na pracovišti, 2 dny volna na účast na charitativních a dobrovolnických aktivitách, stravenkový paušál, pro čerstvé tatínky 3 dny volna a mnoho dalších benefitů formou Cafeterie

Zaujala vás tato pracovní pozice? Máte k ní dotazy, nejste si jistý/á, že jste to právě vy?

Stačí, když se mi ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář a můžeme to společně a hlavně nezávazně probrat.

Těším se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Služební auto Služební auto
  • Kafetérie Kafetérie

  • Brno
  • SMS finance, a.s.
  • 70 000 – 90 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
Zveřejněno: 7. února

OBB stavební materiály, spol. s r.o., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., TREVOS, a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., TEJA CZ, s.r.o., Josef Lojek s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., I.D.C. Praha, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., O2 Czech Republic a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Motopoint, a.s., SAFE LOGIC s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Partners Financial Services, a.s., XXXLutz, Bageterie Boulevard, Kitl s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / Auditorka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Liberec, Celá ČR, Semily, Turnov, Nová Paka, Jablonec nad Nisou, Příšovice, Jičín, Hodkovice nad Mohelkou, Vrchlabí, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec, Liberec I-Staré Město, Liberec

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

AJ auto benefit benefity bonus bonusy činnost den dotazy email hledám hledat hodnocení HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát Luže manažer mezinárodní místa mobil motivace možnost mzda nové obchodní ohodnocení paušál plat podpora postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní pozice rozvoj řízení služební služební auto SOU společnost společnosti stravenkový paušál strukturovaný životopis telefon uchazeč vedení vedoucí výsledky vyšší změny znalost znalosti životopis cafeterie cíl činnosti člen dny dobro doby dovednost dovolené hodnota kontakt kontroly kov list mobilní na pracovišti národní obchod obchodník oblast oblasti odpovědní Ostatní PC PR pracovní doby prodej prodejní profi pružné přátelské příležitost případ přístup report řešení řidič součást spokojen stav tým volna volná pracovní místa zákazník zkušenost