Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí půjčovny stavebních strojů

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s vedením týmu?
Nechybí Vám technický background?
Jste komunikativní a baví Vás práce se zákazníky?

Pak právě možná čtete inzerci k volné pracovní pozici, která Vás bude bavit!

Popis pozice:

  • Řízení střediska (servis a půjčovna strojů, správa objektu)
  • Komunikace se zákazníky. Prodej služeb a aktivní rozšiřování okruhu zákazníků.
  • Řízení práce servisních mechaniků (organizace servisních zakázek)
  • Organizace příjmu a výdeje servisních zakázek a pronájemních strojů – osobně nebo ve spolupráci se svými spolupracovníky.
  • Zpracovávání cenových nabídek servisu a pronájmu.
  • Objednávání náhradních dílů u dodavatele.
  • Spolupráce na řešení reklamací.
  • Organizace dopravy pro servis a půjčovnu.
  • Přesná evidence zakázek a jejich zpracování v elektronickém systému (PC).
  • Spolupráce při vymáhání pohledávek střediska.
  • Podklady pro vedení společnosti.

Profil kandidáta:

  • min. SŠ vzdělání – technický obor
  • technický přehled
  • zájem o oblast servisu
  • předchozí zkušenosti z vedoucí pozice
  • komunikace na vysoké úrovni
  • obchodní drive, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí v rámci ČR
  • odpovídající platové ohodnocení
  • čtvrtletní bonusy
  • sick days
  • stravenky
  • partu skvělých kolegů

  • Ostrava
  • ČESKÉ PLOTY, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. dubna
  • Olomouc
  • SKI - MAX CZECH, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Ostrava
  • Stavby Střechy Komíny s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
  • Nýřany
  • Základní škola a Mateřská škola Nýřany,…
  • 23 590 – 29 970 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Horažďovice
  • Jaroslav Potužník
  • 16 000 – 21 000 Kč
  • Liberec
  • GWdesign s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Liberec
  • Alexandr Kendik JUNIOR
  • 17 800 – 26 000 Kč
  • Prostějov
  • LIMIRE s.r.o.
  • od 17 800 Kč

ARAMARK, s.r.o., MORA FIT s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., TextilEco a.s., Ubbe s. r. o., HOT-CHIP s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Advantage Consulting, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Věra Pietrasová, LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., TresJob s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., Česká spořitelna, a.s., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Nákupčí, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Ostrava, Celá ČR, Bohumín

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

AJ bonus bonusy Bor ČR den elektro evidence hodnocení HR IT kandidát komunikace Luže náplň práce obchodní ohodnocení plat pozice práce pracovní pracovník práva reklama sick day společnost společnosti spolupráce správa stravenky vedení vedoucí vysoké vzdělání zkušenosti díl náplň obchod oblast obor opravy organizace organizační schopnost organizační schopnosti PC platové ohodnocení PR prodej profi řešení servis schopnost schopnosti stav stavební stroj systém technický tým vedoucí pozice zahraniční zájem zákazník zkušenost