Vedoucí střediska servisu a půjčovny stavebních strojů - OSTRAVA

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kristína Onderková, zobrazit tel. číslo

Hledáme vedoucí střediska servisu a půjčovny stavebních strojů do Ostravy! Máte praxi na obdobné pozici? Jste akční komunikativní osobnost? Máme pro Vás velmi zajímavou nabídku s nadstandardním finančním ohodnocením.

Popis pozice:

  • Řízení střediska (servis a půjčovna strojů, správa objektu)
  • Komunikace se zákazníky.
  • Prodej služeb a aktivní rozšiřování okruhu zákazníků.
  • Řízení práce servisních mechaniků (organizace servisních zakázek)
  • Organizace příjmu a výdeje servisních zakázek a pronájemních strojů – osobně nebo ve spolupráci se svými spolupracovníky.
  • Zpracovávání cenových nabídek servisu a pronájmu.
  • Objednávání náhradních dílů u dodavatele.
  • Spolupráce na řešení reklamací.
  • Organizace dopravy pro servis a půjčovnu.
  • Přesná evidence zakázek a jejich zpracování v elektronickém systému (PC).

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání
  • Technický přehled
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Aktivní dynamická osobnost

Nabízíme:

  • Velmi dobré pracovní podmínky ve stabilní firmě
  • Nadstandardní ohodnocení, které roste
  • Pravidelné bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás nabídka? Pak se těšíme na Vaše životopisy!

Máte zájem o tuto nabídku?