Technik půjčovny strojů ve Zlíně

Lokalita Zlín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Žůrková, zobrazit tel. číslo

Máte kladný vztah k technice, a ještě k tomu dokážete komunikovat se zákazníkem? Do naše týmu ve Zlíně hledáme kolegu, který ošéfuje náš strojní park a bude půjčovat techniku a stroje zákazníkům. Buďte to právě vy.

Popis pozice:

  • Pronájem strojů a techniky zákazníkům, poradenství
  • Tvorba objednávky, fakturace, dostupnost strojů
  • Vychystání, opravy strojů
  • Údržba

Profil kandidáta:

  • Zkušenost s komunikací se zákazníky
  • Vztah k technice a zručnost
  • MS Office na dobré úrovni
  • ŘP sk. B, C (E – výhodou)

Nabízíme:

  • Motivující mzda + výkonnostní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Kafetérie
  • MultiSportka
  • Příspěvky k jubileím
  • Zaměstnanecké slevy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát