Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Picker • 170 Kč/hod • svozy z Plzně ZDARMA • 1 směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Úherce, okres Plzeň-sever
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 27.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • zadávání dat do PC
  • práce se skenerem a čtečkou
  • třídění zboží dle instrukcí a jeho evidence

Benefity pro Vás

  • mzda 135 + (0–35) Kč/hod
  • pohodová práce v čistém prostředí
  • zajištěné ubytování v Plzni za 3000 Kč/měs
  • dopravy ZDARMA svozovými autobusy z Plzně – CAN, Vejprnic, Tlučné a Nýřan
  • stravování v kantýně s příspěvkem až 50%
  • výplata v bance bez nutnosti vlastnit účet

Schopnosti

  • čistý TR
  • základní znalost práce na PC
  • praxe se skenerem
  • zkušenosti se skladováním
  • přesnost, pečlivost

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Frýdek-Místek
  • Ivana Radomská
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu

Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Šmídl s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Elflein Transport s.r.o., Manuvia People CZ a.s., APEKO GROUP s.r.o., ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., Trenkwalder a.s., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., Jiří Marek, LT trade s.r.o., Sahm s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LAUTARO logistics s.r.o., Markmont, s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., CRI ameba.eu, s.r.o., B & BC, a. s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Disponent / disponentka dopravy, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Dekoratér / Dekoratérka, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Plzeň, Úherce, okres Plzeň-sever, Celá ČR, Nýřany, Líně, Vejprnice, Přehýšov, Dobřany, okres Plzeň-jih, Stod, Heřmanova Huť, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Chotíkov

Trainee program – první práce pro absolventy

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

AJ auto benefit benefity den dění evidence IT mzda náplň práce pečlivost plat práce praxe prostředí sklad stravování třídění Týn ubytování v bance výplata zdarma zkušenosti znalost dar náplň opravy PC PR schopnost schopnosti směna zkušenost