Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Obsluha VZV / skladník do automotive!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slaný
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta působícího v automotive, konkrétně tedy Mitsubishi Motors, sháníme šikovného skladníka!

Hlavní náplň práce:

  • manipulace s výrobky a materiálem
  • práce v novém skladu
  • obsluha VZV a systémového vozíku (regálový zakladač)
  • obsluha ext. skladu

Požadavky:

  • průkaz pro řízení VZV (v případě propadlého průkazu Vám obnovení uhradíme!)
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • manuální zručnost
  • základní uživatelská znalost práce na počítači
  • spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • týmový hráč
  • praxe v oboru (alespoň 1 – 2 roky)

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 6 dnů volna na zotavenou ročně
  • příspěvek na dopravu
  • dopravu z odpolední, na noční a z noční směny do 25 km
  • příspěvek na stravování
  • 13. mzdu
  • penzijní připojištění

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Skalice nad Svitavou
  • Skladník, obsluha VZV
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 21. srpna
  • Bělá pod Pradědem
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Popůvky, Brno-venkov
  • Jan Herberg
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Frýdek-Místek
  • Ivana Radomská
  • 22 000 – 24 000 Kč

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., PORR a.s., Stokvis Promi s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., FIEGE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Město Odolena Voda, PACKMAN´S PACK s.r.o., Markmont, s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, PROTEOR CZ s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Skanska a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Novitim s.r.o., Daniel Menšík

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 7 - Troja, Praha 6 - Bubeneč, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Řeporyje, Praha 1 - Staré Město, Kralupy nad Vltavou, Dobrovíz, Unhošť, Červený Újezd, okres Praha-západ, Kozomín, Ptice, Hostivice, Úžice, okres Mělník, Postřižín, Chýně, Odolena Voda, Klecany, Rudná, okres Praha-západ, Louny, Loděnice, okres Beroun, Zdiby, Siřejovice

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

auto Bor hlavní hodnocení HR IT Most náplň práce nové odpovědnost ohodnocení pečlivost penzijní připojištění pojištění požadavky práce praxe připojištění příspěvek řízení samostatnost sklad směny stravování uživatelská znalost znalost Zruč dovolené finanční kov materiál náplň obor obsluha penzijní počítač PR případ rok řidič systém tým uživatel volna