Práce: Řidič dodávky HPP

lokalita: Praha zadavatel: HyperMedia, a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro náš nově vznikající projekt v oblasti internetového prodeje hledáme zodpovědné řidiče, kteří mají svou práci rádi a chtějí se podílet na zcela novém a netradičním projektu :)

Co budete dělat:

  • Odvážet a rozvážet zákazníkům zboží ze skladu na okraji Prahy.
  • Nakládka a vykládka zboží.
  • Příprava vozidla na provoz.
  • Komunikace se zákaznickou podporou a zákazníkem.
  • Evidence nakládaného zboží od zákazníka.
  • Denní směny a občasné i víkendové směny.

Co od Vás očekáváme:

  • Trestní bezúhonnost – čistý trestní rejstřík.
  • Zkušenosti s řízením dodávky min. 2 roky.
  • Řidičský průkaz sk.B1
  • Pečlivost, zodpovědnost.
  • Odolnost vůči stresu.

Co Vám nabízíme:

  • Spolupráce na HPP.
  • Pracovní úvazek 40 hod./týdně, (Po-Pá 2 směny, několikrát měsíčně So nebo Ne a to vždy po domluvě).
  • Motivující finanční odměna až 24 000 Kč.
  • Stravenky 80 Kč, plně hrazené zaměstnavatelem.
  • Pěkné zázemí na odpočinek a příspěvek na stravování.
  • Benefity ve formě volných voucherů na kulturu, gastro, wellness a mnoho dalšího v hodnotě až 10 000 Kč za rok.
  • Pracovní oděv s naším logem.
  • Podílet se na vzniku zcela ojedinělého a nového projektu v oblasti internetového prodeje.
  • Práce v Praze a Středočeském kraji.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist