Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Výstupní Kontrolor

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobě? Vynikáte pečlivostí a neujde Vám žádný detail? Jste ochotni pracovat na směny? Čekáme právě na Vás!

Požadujeme:

  • SOU/SŠ – nejlépe strojírenství
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost norem jakosti
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Chuť do práce a dalšího vzdělávání

Náplň práce:

  • Kontrola kvality hotových výrobků
  • Zajištění dodržování systémů jakosti
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Dvousměnný provoz (11h. směny)

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Propracovaný benefitní systém
  • Výhodné závodní stravování
  • Svoz z centra Brna na místo pracoviště
  • Příjemné moderní prostředí
  • Pravidelné teambuildingy
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Cafeterie

  • Nové Město na Moravě
  • MEDIN, a.s.
  • od 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. května
Zveřejněno: 22. září
  • Újezdeček
  • AIB KUNSTMANN Steel s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Praha
  • SWEET DELIGHT a.s.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Hrádek nad Nisou
  • Ernst Bröer, spol. s r.o.
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 18. května
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 2. března
  • od 110 Kč / hod
Zveřejněno: 7. září
  • Planá, České Budějovice
  • APEX pro gaming s.r.o.
  • 41 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Benešov nad Černou
  • NIKI WORK s.r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. září
  • Poděbrady
  • COMFI, s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Příbram
  • RAVAK a.s.
  • 18 500 – 20 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ benefit dodržování EU IT kontrolor kvality místo náplň práce odpovědnost pečlivost práce pracoviště prostředí příspěvek směny SOU stravování školení teambuilding uživatelská znalost volno vzdělávání zkušenosti znalost cafeterie centra dokument dovolené kontrola náplň PC PR příjemné stroj strojírenství systém uživatel závod zkušenost