Operátor výroby - výdělek až 30 000 Kč Třebechovice pod O.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Třebechovice pod Orebem
Firma Manuvia Job s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 25.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Požadujeme

  • Požadujeme základní nebo středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z výrobního závodu
  • Manuální zručnost, dobrý zrak
  • Pečlivost, odpovědnost, chuť do práce, schopnost učit se novým věcem
  • Práce ve vícesměnném provozu

Nabídka

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Nadstandartní finanční ohodnocení + výkonnostní odměny
  • 13. a 14. plat
  • Zvýšené zákonné příplatky
  • Benefity: stravenky v hodnotě 131 Kč, volnočasové benefity, 5 týdnů dovolené,zvýhodněné mobilní tarify
  • Společenské a sportovní akce
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • obsluha výrobní nebo automatické linky