Volné místo ve firmě PROROZVOZ s.r.o.

Šéf(ka) kurýrního týmu - až 52 500 Kč / měsíc

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Ostrava
Firma PROROZVOZ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Doprava, logistika a zásobování, Management, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Vedoucí silniční dopravy, Shift leader / Vedoucí směny
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 42.500 – 52.500 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

PROROZVOZ s.r.o.

Naše služby zajišťujeme pomocí více než 300 kurýrů po celé České republice. Máme vlastní robustní logistický systém. Převádíme naše vize do praxe, máme spoustu nápadů a jsme průkopníci v invencích a inovacích. Hledáme nové kolegy do našeho týmu.

✅ Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 24 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Náplň práce:

➡ Pro náš kurýrní tým v Ostravě hledáme Teamleadera, který bude zodpovědný za zaškolení nových kurýrů, organizaci směn a průběžné přeškolování a motivaci všech kurýrů v týmu. Část své směny strávíš jako kurýr rozvozem objednávek a část budeš trávit právě se svým kurýrním týmem. Tvá měsíční odměna se bude skládat z fixního platu, bonusů za splněné cíle a bonusů ze ziskovosti Tvého týmu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Měsíční odměna až 52 500 Kč
  • Výplata kdykoliv, díky aplikaci Advanto
  • Spropitné – je možné od zákazníků jako důkaz spokojenosti měsíčně získat až 3 000 Kč
  • Super kolektiv
  • Spolupráci na IČO
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráce
  • Slevy na produkty našich partnerů
  • Firemní dresscode zdarma

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s vedením menšího týmu – minimálně 1 rok
  • Organizace směn všech kurýrů ve svém týmu
  • Motivace a průběžný trénink kurýrů
  • Reportování výsledků regionálnímu manažerovi
  • Částečná správa vozového parku
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Potravinářský průkaz
  • Čistý trestní rejstřík
  • Mít vlastní mobilní telefon s NFC čipem a se systémem Android s internetovým připojením

  • Ostrava
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Ústí nad Orlicí
  • Manpower
  • 50 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. října
  • Hranice, Přerov
  • Skanska
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 14. srpna

HOBRA - Školník s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Comac jobs s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, Bolt Services CZ s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., RABEN OSTRAVA, s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., M + D MARKET s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CASH POINT a.s., JPF Czech s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Trenkwalder a.s., VAŠE SLUNCE a.s., Ubbe s. r. o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Šmídl s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ATLAS software a.s., Skanska a.s., Manuvia Czech s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, CRI ameba.eu, s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Chovtrans spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s., KLIM cars s.r.o., JLV, a.s., PNEU OK - shop s.r.o., MORYS s. r. o., Fast & Secure Transport s.r.o., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, Moravskoslezský kraj, Jiří Vaněk, s.r.o., Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace, LP Okno - Trans s.r.o., Výchovný ústav Ostrava - Hrabůvka, MASTER SPORT s. r. o., CUBITrans CZ s.r.o., CZECH JOB EDUCATION s.r.o., DOLOPA Trans s.r.o., Scenario s.r.o., WECKO sanitární technika s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny

Celá ČR, Ostrava, Rychvald, Bohumín, Hlučín

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

bonus cíle ČR den ekolog EU hledám IT manažer měsíc Městec mobil motivace náplň práce partner peníze plat podnik práce práva rozvoz směny SOU spokojenost společnost spolupráce správa stabilní školení telefon vedení výplata zdarma cíl dar dresscode firemní kolektiv kov měsíční mobilní náplň národní oblast oblasti oddělení odměna odpovědný opravy organizace pitné podniky potravinář PR region report rok spokojen systém systémy technolog trh tým udržitelnost zákazník zkušenost