Volné místo ve firmě PROROZVOZ s.r.o.

TEAMLEADER kurýrního týmu - až 48 500 Kč / měsíc

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Zlín
Firma PROROZVOZ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Doprava, logistika a zásobování, Management, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Vedoucí silniční dopravy, Shift leader / Vedoucí směny
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 38.500 – 48.500 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

PROROZVOZ s.r.o.

Naše služby zajišťujeme pomocí více než 300 kurýrů po celé České republice. Máme vlastní robustní logistický systém. Převádíme naše vize do praxe, máme spoustu nápadů a jsme průkopníci v invencích a inovacích. Hledáme nové kolegy do našeho týmu.

✅ Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 24 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Náplň práce:

➡ Pro náš kurýrní tým ve Zlíně hledáme Teamleadera, který bude zodpovědný za zaškolení nových kurýrů, organizaci směn a průběžné přeškolování a motivaci všech kurýrů v týmu. Část své směny strávíš jako kurýr rozvozem objednávek a část budeš trávit právě se svým kurýrním týmem. Tvá měsíční odměna se bude skládat z fixního platu, bonusů za splněné cíle a bonusů ze ziskovosti Tvého týmu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Měsíční odměna až 48 500 Kč
  • Výplata kdykoliv, díky aplikaci Advanto
  • Spropitné – je možné od zákazníků jako důkaz spokojenosti měsíčně získat až 3 000 Kč
  • super kolektiv
  • V případě vlastního vozidla příspěvek na amortizaci vozidla
  • Spolupráci na IČO
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráce
  • Slevy na produkty našich partnerů
  • Firemní dresscode zdarma

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenost s vedením menšího týmu – minimálně 1 rok
  • organizace směn všech kurýrů ve svém týmu
  • motivace a průběžný trénink kurýrů
  • reportování výsledků regionálnímu manažerovi
  • částečná správa vozového parku
  • předávání vybavení novým kurýrům ( foodbag, kolo, koloběžka )
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Potravinářský průkaz
  • Čistý trestní rejstřík
  • Mít vlastní mobilní telefon s NFC čipem a se systémem Android s internetovým připojením

HOBRA - Školník s.r.o., Kovárna VIVA a.s., EVROPA realitní kancelář, Evo House project s.r.o., Möbelix, Jobs Contact Personal, s.r.o., ZLINER s.r.o., ZÁLESÍ a.s., TIES, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace, LPP Czech Republic, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Šmídl s.r.o., Daniel Kopačka, Lidl Česká republika s.r.o., ALMECO Skyba, s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Yokohama TWS Czech Republic a.s., Ramseier Czech s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., PSG a.s., ARAMARK, s.r.o., BAUMASCHINEN s.r.o., X - servis park s.r.o., T R I O D O N , spol. s r.o., ALR PRODUCT s.r.o., ALTRANS KM s.r.o., OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., POMPO spol. s r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace, ERGO VH, spol. s r.o., Ing. Karel Kužela, PSWNET Zlín s.r.o., Michlovský - protlaky, a.s., Zemědělské obchodní družstvo DELTA Štípa, družstvo- ve zkratce ZOD DELTA Štípa, družstvo, Michlovský - stavební s.r.o., Pozemní stavitelství Zlín a.s., Truck Service Zlín a.s., Tomáš Adamus, ZELENKA Czech Republic s.r.o., LESKO-Velkoobchod nápojů, s.r.o., KomTeSa spol. s r.o., Z-Group bus a.s., EGO Zlín, spol. s r.o., CHALUPA interiéry s.r.o., Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s., SONY-RESTAURANT, s.r.o., MGM COMPRO International s.r.o., TRUCK LINE CZECH s.r.o., SOLOTRANS, spol. s.r.o., HA LONG 2016 s.r.o., TESAŘ-STAV, s.r.o., DOMBA Expres s.r.o., ELKOPLAST CZ, s.r.o., DANAD s.r.o., Divayses s.r.o., ALPINE logistik a.s., SAB Financial Group a.s., SALVO, spol. s r.o., AREA CONSTRUCTION s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o., Gardennail s.r.o., TST SAQIA s.r.o., NOVAAGROTIS s.r.o., René Zicha, Rostislav Matula, ROSI CARGO s.r.o., AUTOPROCHOR, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební technik / technička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Oblastní ředitel / ředitelka, Technický ředitel / ředitelka (CTO), Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Zámečník / Zámečnice, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Zlín, Slušovice, Otrokovice, Fryšták, Želechovice nad Dřevnicí, Lechotice, Lípa, okres Zlín

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

bonus cíle ČR den ekolog EU hledám IT manažer měsíc Městec mobil motivace náplň práce partner peníze plat podnik práce práva příspěvek rozvoz směny SOU spokojenost společnost spolupráce správa stabilní školení telefon vedení výplata zdarma Zlín cíl dar dresscode firemní kolektiv kov měsíční mobilní náplň národní oblast oblasti oddělení odměna odpovědný opravy organizace pitné podniky potravinář PR případ region report rok spokojen systém systémy technolog trh tým udržitelnost vybavení zákazník zkušenost