Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Šéf Elektrorajónu - Od 42.500 Kč + Benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Třebíč
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace, Mistr / Mistrová, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 42.500 – 52.500 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Disponujete elektrovyhláškou v §6 a zkušeností na vedoucí pozici z výrobní společnosti nebo s sebou nesete předpoklady školit, motivovat, úkolovat, odměňovat a hlavně vést svůj tým k produktivním výkonům a odvádět spolu skvělou spolupráci končící uzavřením zadaného úkolu kvalitně a včas?
Pak hledáme přímo takového lídra, hledáme mistra, hledáme Vás! Nabízíme pohodovou práci ve Vašem oboru na jednu směnu!
Zašlete mi svůj životopis nebo zavolejte a představte se mi!

Náplň práce:

* Zodpovědnost za včasnou diagnostiku poruch a jejich odstranění včetně vyhotovení plánu oprav
* Předcházení poruchám nastavením nových pracovních postupů
* Odpovědnost za výběr potřebných náhradních dílů a jejich kontrolu funkčnosti při doučení
* Komunikace napříč odděleními - řešení jejich požadavků, komunikace s externími poskytovateli služeb a zajištění revizí
* Vedete svůj tým, rozdělujete práci, řídíte docházku, školíte stávající i nové kolegy včetně jejich adaptace
* Vedete příslušnou evidenci, dokumentaci, záznamy, výkazy
* Dbáte na dodržování BOZP a PO
* Detekujete a analyzujete možná rizika

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ - elektrotechnické
* Praxe elektrikáře nebo v oblasti údržby strojů a zařízení
* Orientace v technické dokumentaci a elektroschématech
* Vyhláška 50/1978 Sb. § 6
* PC - MS Office
* ŘP - sk.B - aktivní řidič
* Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
* Chuť učit se a zdokonalovat

Co Vám můžeme nabídnout:

* Nástupní mzda dle praxe - od 42.500 Kč
* Prémie a Bonusy
* Spousta příplatků
* 13. plat
* 25 dní dovolené
* Dotovaná strava/stravenky
* Interní školení a kurzy
* Možnost profesního i finančního růstu
* Firemní a kulturní akce
* Místo výkonu: Třebíč + 10km

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

AJ akce benefit benefity bonus bonusy Bor BOZP den dodržování elektrikář elektro hledám HR interní IT komunikace kurz kurzy Luže místo mistr Most možnost mzda náplň práce nové odpovědnost Office OZP pečlivost plán plat postup práce pracovní praxe rizika růst řízení samostatnost SOU společnost společnosti stravenky školení Třebíč vedoucí výkon Zruč životopis dané díl dokument dovolené externí finanční firemní kov kulturní náplň oblast oblasti obor oddělení PC PR prémie profesní předpoklad řešení řidič stav stroj technické tým úkol výběr výrobní záznam zkušenost