Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Team Leader v logistice/skladu - START UP

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Tachov
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náš klient, mezinárodní retailová společnosti v oblasti e-commerce, expanduje na český trh a otevírá v Plzeňském kraji své distribuční centrum pro Česko.

V první fázi hledáme team leadery, kteří budou vedoucími pro jednotlivé skladové operátory, budou mít na starosti denní provozní operativu a budou spolupracovat se supervisorem na bezchybném provozu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení týmu skladníků a dalších lidí pracujících v DC
  • jejich zaškolení, vedení a profesní rozvoj
  • nastavení procesů tak, aby vedly k nejlepším možným výsledkům
  • aktivní podíl na složitějších a skladových operacích

NABÍZÍME

  • rozmanitou práci v mladé a dynamické e-commerce společnosti s velkým obchodním růstem
  • zodpovědnost za provozní procesy ve skladu
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý a dynamický kolektiv

POŽADUJEME

  • zkušenosti s vedením lidí v oboru skladové a distribuční logistiky
  • schopnost řešit nové úkoly a nečekané problémy
  • motivaci pro nové výzvy
  • flexibilitu se smyslu schopnosti reagovat na změny a řešit je
  • chuť dále rozvíjet své odborné znalosti
  • AJ na úrovni „nějak se dorozumět“