Hledáme lidem práci Manpower

Machine minder (seřizovač balících strojů)

Lokalita Poříčí nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, výrobní společnost v potravinářském průmyslu se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty na pozici seřizovače balících strojů.

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude především:

- obsluha a servis výrobní linky

- řešení veškerých poruch strojů, nastavování strojů

- údržba strojů

- kontrola strojů

Profil kandidáta:

- min. vyučení

- manuální zručnost, samostatnost

- min. uživatelská znalost práce na PC

- ochota pracovat na směny (12-hodinové směny, začátky směny 6:00 - 18:00, 18:00- 6:00)

Nabízíme:

- 25 dnů dovolené

- dotované stravování

- svozovou dopravu (Vlašim, Votice, Týnec nad Sázavou, Sedlčany)

- příspěvek na penzijní připojištění

- sleva na firemní produkty

- příplatky za práci v noci a práci o víkendu

- odměny za docházku

V případě zájmu mě neváhejte zaslat váš aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Poříčí nad Sázavou
  • Wrigley Confections ČR, kom. spol.
  • od 31 600 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. srpna
  • 25 760 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Strážné
  • Ing. Karel Polívka
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Benešov, Mnichovice, okres Praha-východ, Říčany, okres Praha-východ, Uhlířské Janovice, Praha, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Hostivice, Klecany, Beroun, Poděbrady, Příbram

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

aktuální hledám kandidát Miroslav Most nad Sázavou náplň práce nové odměny penzijní připojištění plat pojištění Poříčí pozice práce příplatky připojištění příspěvek samostatnost Sedlčany směny společnost stravování Týn Týnec Týnec nad Sázavou uživatelská znalost vhodné víkend Vlašim Votice znalost Zruč životopis dovolené firemní kontrola linky náplň obsluha PC penzijní potravinář PR profi průmysl případ řešení servis stav stroj údržba uživatel výrobní vyučení