Hledáme lidem práci Manpower

Team leader/vedoucí skladu - bez Aj!

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s vedením menšího kolektivu lidí a hledáte novou pracovní výzvu?

Baví vás práce ve skladu? Dejte nám o sobě vědět!

Pro mezinárodní společnost aktivní převážně v automobilovém průmyslu hledáme komunikativního a milého kolegu.

Popis pozice:

  • odpovědnost za sklad
  • vedení lidí
  • práce s jeřábem, který je ovládaný na dálku joystickem (rádi zaučíme)
  • vykládka kamionu
  • práce s PC

Profil kandidáta:

  • znalost prostředí skladu výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (Excel, program Navision výhodou)
  • smysl pro zodpovědnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • práci na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu klienta
  • zajímavé platové ohodnocení s pravidelnou valorizací mzdy
  • zaměstnanecké benefity (měsíční prémie, 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 80,-Kč...)
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Kolín

  • Jirny
  • CZC.cz s.r.o.
  • od 34 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. října
  • Praha
  • Re-sorting s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Žatec, Louny
  • KOITO CZECH s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Moravská Třebová
  • ATEK s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 800 – 27 800 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Lovosice
  • ECOLOGISTICS, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Letovice
  • Tomburn CZ s.r.o.
  • 29 800 – 37 800 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Karlín, Praha
  • 4Life Direct Insurance Services s.r.o.,…
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Domažlice
  • MPG Logistics s.r.o.
  • 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Ostrava
  • PEČIVO spol. s r.o.
  • 18 500 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Sadov
  • EVROmat a.s.
  • 21 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Velký Borek
  • Gennady Savitskiy
  • od 25 000 Kč
  • Nelahozeves
  • Petr Kožený s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Trainee program – první práce pro absolventy

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

AJ auto automobil benefit benefity den hlavní hledám hodnocení IT kandidát Kolín mezinárodní místo mobil mzdy náplň práce nové odpovědnost ohodnocení plat pozice práce pracovní pracovní poměr prostředí sklad společnost společnosti stravenky týden uživatelská znalost vedení vedoucí výkon zaměstnanec zkušenosti znalost daný dovolené kolektiv měsíční místo výkonu práce náplň národní PC platové ohodnocení poměr PR prémie profi program průmysl stav uživatel zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost