Hledáme lidem práci Manpower

Team Leader – logistika

Lokalita Zdiby
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Co bude vaší náplní práce:

  • Práce v logistickém parku u zákazníka – kontrola příjmu zásilek (skenování, dokumentace, zadávání do systému)
  • Administrativní organizace nakládky a její kontrola – zpracování přehledů a reportů v MS Excel a interním SW (samotnou expedici si organizuje již přímo zákazník)
  • Vedení menšího týmu disponentů
  • Komunikace se zákazníkem – e-mailem nebo telefonicky

Profil kandidáta:

Co by vám nemělo chybět:

  • Zkušenosti v logistice/se zpracováním administrativy, apod.
  • Schopnost dobře organizovat práci sobě a umět koordinovat kolegy
  • Být komunikativní a zákaznicky orientovaná osobnost
  • Zkušenost s prací v MS Excel
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Pracoviště v logistickém parku ve Zdibech (15 minut MHD z Kobylis)
  • Pracovní dobu PO-PÁ 11:00-19:30
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnu dovolené + 3 sick days
  • Stravenky (100 CZK/den)
  • Příspěvek do cafeterie a další

  • Valašské Meziříčí
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. února
  • Solnice
  • Adient Czech Republic s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Praha
  • Re-sorting s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Žatec, Louny
  • KOITO CZECH s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Moravská Třebová
  • ATEK s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 800 – 27 800 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. září
  • Lovosice
  • ECOLOGISTICS, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Letovice
  • Tomburn CZ s.r.o.
  • 29 800 – 37 800 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Karlín, Praha
  • 4Life Direct Insurance Services s.r.o.,…
Zveřejněno: 2. února
  • Domažlice
  • MPG Logistics s.r.o.
  • 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Mladá Boleslav
  • DU-MI CZ s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 10. února
  • Letovice
  • 35 100 – 43 100 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Louny
  • C.S.CARGO a.s.
Zveřejněno: 15. června
  • Bakov nad Jizerou
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 16. srpna
Zveřejněno: 6. září
  • Nýřany
  • DIOSS NÝŘANY a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Louny
  • Hope Global Europe, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Brno
  • Family Market s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Karlovy Vary
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • STRABAG a.s.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Domažlice
  • AGROPODNIK DOMAŽLICE a. s.
  • 19 000 – 25 000 Kč
  • Královské Poříčí
  • ABRI, s.r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
  • Křemže
  • AGRIO MZS s.r.o.
  • 30 000 Kč
  • Křemže
  • 25 000 Kč
  • Pardubice
  • Synthesia, a.s.
  • 26 040 – 32 500 Kč
  • Rokycany
  • Autodoprava Staudek s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Praha, Kladno, Mnichovice, okres Praha-východ, Beroun, Benešov

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

administrativní AJ CZK den disponent dokumentace e-mail EU interní IT kandidát komunikace na dobu neurčitou náplň práce nová pozice práce pracoviště pracovní příspěvek sick day společnost stravenky telefon vedení zkušenosti znalost cafeterie dokument dovolené kontrola logistik logistika na dobu náplň organizace osobnost PR profi report schopnost systém tým zákazník zkušenost