Volné místo ve firmě DECATHLON z.s.

Sportovní poradce

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma DECATHLON z.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

DECATHLON z.s.

Jsme nadšení sportovci. V České republice máme celkem 25 prodejen a více než 1900 spoluhráčů. Co nás všechny spojuje? Vášeň pro sport a jedinečná firemní kultura.

Ať už sportuješ vrcholově nebo jen tak pro radost, s námi tě to bude bavit. Důležitá je vášeň, sportovní duch a týmovost.

Kolegové a atmosféra v našem týmu jsou tím největším benefitem.

Co od Vás očekáváme:

Chceme zpřístupnit sport co nejvíce lidem a i ty nám v tom můžeš pomoct. U nás najdeš skvělé možnosti pro další kariérní růst a mladý přátelský kolektiv, se kterým tě to bude bavit.

NÁPLŇ PRÁCE:
Budeš radit zákazníkům-sportovcům a sdílet své sportovní zkušenosti
Odpovědnost za svěřený sport/úsek a nabídku
Učení se novým věcem, samostatnost, rozvoj vědomostí a schopností
Podporu od svého kouče, se kterým každý měsíc probereš, co se ti povedlo a co nového se chceš naučit
Týmové meetingy a týmový sport každý měsíc
Možnost dalšího kariérního růstu
Flexibilní směny

OČEKÁVÁME:
Jsi aktivní sportovec a zajímá tě sport, především cyklistika
Týmový duch a ochota pomáhat
Zodpovědnost
Prozákaznický přístup
Jsi praktický a konstruktivní
Komunikativnost
Základní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:
Práci v přátelském a sportovním prostředí, kde tě to bude bavit
Možnost rozvíjet se a nastartovat svou kariéru
Vstřícnost při volbě směn
Možnost pořídit si naše produkty se slevou a pořádně je otestovat
Můžeš se stát akcionářem firmy a investovat tak do své budoucnosti

  • Liberec
  • A - PARTNER s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Liberec
  • Pro Party s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Liberec
  • ProDomax s.r.o.
  • od 21 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Liberec
  • Párty Svět s.r.o.
Zveřejněno: 9. dubna
  • Liberec
  • Fantazim collection s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • PROROK SPORT, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Luká, Olomouc
  • Remarkplast s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Modřice
  • Mergon Czech s.r.o.
  • 26 500 – 28 500 Kč
  • Nové Město, Praha
  • AIA - Alternative Investment, s.r.o.
  • 8 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek

O2 Czech Republic a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Motopoint, a.s., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., XXXLutz, Bageterie Boulevard, Kitl s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Văn Mâu Nguyen, A - PARTNER s.r.o., Pro Party s.r.o., ProDomax s.r.o., Párty Svět s.r.o., Fantazim collection s.r.o., ACL Anodizing s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / Auditorka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Liberec, Celá ČR, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Liberec I-Staré Město, Liberec, Jablonec nad Nisou

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ budoucnost flexibilní IT kariérní růst měsíc Most možnost náplň práce nové odpovědnost poradce práce prostředí rozvoj růst samostatnost směny sport zkušenosti znalost anglické díl firmy jazyk kariérní kolektiv kouč list možnosti náplň pomoc PR praktický přátelské přátelský přístup sdílet schopnost test tým zákazník zkušenost