Hledáme lidem práci Manpower

Operátor/ka výroby na jednosměnný provoz! Ostrava

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš novou pohodovou práci bez nočních směn a na jednosměnný provoz? Máš kladný vztah k elektronice a drobnější součástky ti nedělají žádný problém? Hledáme zkušené i nezkušené kolegy/kolegyně, všechno se totiž dá naučit, stačí jen chtít!
Ozvi se nám a jdeme na to!

Popis pozice:

Budeš u nás opravovat elektronické výrobky jako jsou telefony a notebooky. Pokud nemáš žádné zkušenosti, nemáš se čeho bát, všechno tě moc rádi naučíme!

Profil kandidáta:

  • Manuální zručnost
  • Mít chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Zkušenost ve výrobě (výhodou)

Nabízíme:

  • Za tvou odvedenou práci nabízíme nástupní plat, který činí 18.600 Kč
  • V případě operátorské pozice bez zkušeností 18.600 Kč
  • V případě vyšší pozice, pokud máš již nějaké zkušenosti nebo splníš testy manuální zručnosti na výbornou 23.000 Kč– včetně docházkového bonusu, výkonostního bonusu a příspěvku na dopravu
  • Dále benefity jako:
  • jednosměnný provoz 9:00-17:30
  • stravování na pracovišti
  • oběd za 25-35 Kč
  • práci v čistém prostředí a moderní hale v Ostravě
  • práci u které můžeš sedět
  • stabilní práci na HPP

Tak neváhej a ozvi se pomocí tlačítka níže nebo rovnou volej ZDARMA na zobrazit tel. číslo !

  • Nové Město, Praha
  • AIA - Alternative Investment, s.r.o.
  • 8 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 2. února
  • Modřice
  • Mergon Czech s.r.o.
  • 26 500 – 28 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Luká, Olomouc
  • Remarkplast s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Vlašim
  • Ing. Lenka Smutná
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • od 30 000 Kč

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

AJ benefit benefity bonus Bor den elektro hledám IT kandidát náplň práce operátor Ostrava plat pozice práce prostředí SOU stabilní STK stravování telefon výkon vyšší zdarma zkušenosti Zruč dar kolegyně kov na pracovišti náplň pomoc PR problém profi případ součást test výroby vztah zkušenost