Elektrikář do údržby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Krupka
Firma Nestlé Česko s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného kolegu na pozici Elektrikář do údržby.

Vaším úkolem bude:

  • koordinovat a provádět údržbu, opravy, úpravy a seřizovat zařízení tak, aby byla zajištěna plynulost výroby a provozuschopnost výrobních zařízení v továrně, která povede ke zvyšování jejich spolehlivosti a výkonnosti
  • provádět diagnostiku závady, opravu, údržbu a úpravy na zařízení dle technické dokumentace na základě zkušeností a dle pokynů nadřízeného
  • aktivně provádět vyhodnocování daného stroje a navrhuje technická zlepšení na zvýšení spolehlivosti a výkonnosti daného zařízení
  • provádět dle harmonogramu preventivní prohlídky zařízení
  • vést předepsané evidence (např. technický materiál; náhradní díly; chod linky/zařízení)
  • reportovat provedené práce dle standardů Nestlé
  • dodržovat standardy, čistící plány, plány preventivní údržby a podílí se na jejich tvorbě
  • v případě potřeby se účastnit projektů a pracovních skupin na zvyšování efektivity závodu
  • informovat průběžně přímého nadřízeného o situaci na svěřeném pracovním úseku, popřípadě vést malý tým lidí na své směně
  • při své práci a na svěřeném pracovním úseku odpovídat za dodržování a interních závodních předpisů v oblasti hygieny, sanitace, dobré výrobní praxe a bezpečného výrobku, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí
  • Plnit další úkoly dle pokynů nadřízených a spolupracovat s ostatními zaměstnanci
  • koordinovat práci externích a interních pracovníků
  • zaškolovat nové pracovníky

Hodíte se k nám pokud:

  • Umíte diagnostikovat závady na různých strojích na základě předchozích zkušeností a logickém myšlení
  • jste samostatný při řešení problémů
  • máte znalost komponentů MaR a jejich funkce
  • máte obecnou (základní) znalost automatizace (zkušenost s automatizovanými linkami, znalost práce s frekvenčními měniči, PLC, a jiné)
  • ovládáte uživatelsky počítačové dovednosti (Microsoft Office, atd.).
  • vzdělání: §6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • jste vyučen v oboru
  • znalost anglického jazyka výhodou.
  • máte zkušenosti s prací na automatizované lince
  • Zkušenost se SAP výhodou

  • Borovany, České Budějovice
  • Zemědělské obchodní družstvo Borovany
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. května
  • Luká, Olomouc
  • Remarkplast s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. února

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Teplice, Ústí nad Labem, Litvínov, Most, Děčín, Louny, Chomutov

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

AJ auto bezpečnost Bor den dodržování dokumentace elektrikář event evidence harmonogram hledám HR interní IT linka Microsoft Microsoft Office Most nadřízený náplň práce NDA nové Office plán práce pracovní pracovník praxe prostředí řízení výkon vzdělání zkušenosti znalost anglické automat automatizace bezpečné dané dar díl dokument dovednost externí funkce jazyk kov linky materiál myšlení nadřízené náhradní díl náhradní díly náplň oblast oblasti obor ochrany opravy Ostatní plány počítač PR problém prohlídky projekt předpis případ report řešení řešení problémů schopnost standard stroj technická technické technický tým úkol úkoly úpravy uživatel výkonnost výrobní výroby výše zaměstnanci závod zkušenost zvýšení životní