Hledáme brigádníky na dlouhodobou spolupráci na pokladně

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Hostivice
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 109 – 115 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

edáme usměvavé brigádníky na dlouhodobou spolupráci do hypermarketu na pozici Pokladní.

Pokud zvládáte stres a nevadí Vám práce s lidmi, jste pro nás vhodným kandidátem.
Místo výkonu práce: Hostivice

Náplň práce:

  • práce na pokladně
  • obsluha zákazníků
  • příjem a výdej v hotovosti
  • manipulace s penězi, stravenkami

Požadujeme:

  • věk minimálně 18 let
  • platný potravinářský průkaz
  • výpis z trestního rejstříku
  • spolehlivost
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • mzdu 109,–/hod
  • práce ve stabilní společnosti
  • přátelsky kolektiv

  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
Zveřejněno: 25. dubna
Nutně vás hledají

Floristka/květinářka

  • Žižkov, Praha
  • Iva Stöhrová
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro rodiče
  • Rudná, Praha-západ
  • Trenkwalder a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Fitness na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Malá Strana, Praha
  • STARCHANGE, s.r.o.
  • 36 000 – 40 000 Kč
  • Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Praha
  • ATALANTA, spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. června
  • Pelhřimov
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Ostrava
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • od 80 Kč / hod
  • České Budějovice
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • 85 – 97 Kč / hod
  • Jindřichův Hradec
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Lysá nad Labem
  • RESENA Solution s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč

Coweo Technologies s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Rex Concepts BK Czech s.r.o., TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., A7B Bohemia a.s., PRO SECURITY SE, MSM, spol. s r.o., Marks and Spencer Czech Republic, a.s., Iva Stöhrová, ROSSMANN, spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., EFIN spol. s r.o., Euro SITEX s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, GEBRÜDER WEISS spol. s r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., ALPHA FLIGHT a.s., Globus ČR, v.o.s., 4 P & P, spol. s r.o., DOFEK COMPANY s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Trenkwalder a.s., I.B.C. Praha spol. s r.o., Nielsen CZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., XXXLutz, IMPORTO Drive s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Future line, s.r.o., Česká pošta, s.p., mBlue Czech, s.r.o., Special Service International, spol. s r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Martin Peroutka, STARCHANGE, s.r.o., CIAIS Retail, s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., the italians wine food a.s., Česká spořitelna, a.s., BOBED service s.r.o., HRM Services s.r.o., Partners Financial Services, a.s., KLENOTA s.r.o., EURO-GASTRO PARTNERS,s.r.o., delivrium s.r.o., DISPONERO s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Věra Pietrasová, LPP Czech Republic, s.r.o., open recruitment s.r.o., Renata Haberzettlová, IZOMAT stavebniny s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Etimos Human s.r.o., JISTU recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Tkadlec / Tkadlena, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice prádelny

Praha 2 - Vinohrady, Praha 6 - Vokovice, Praha 1 - Nové Město, Praha 3 - Žižkov, Praha 4 - Libuš, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Řepy, Praha 5 - Třebonice, Praha 6 - Liboc, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Břevnov, Praha 6 - Dejvice, Praha 5 - Radlice, Praha 1 - Malá Strana, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Staré Město, Rudná, okres Praha-západ, Jinočany, Ptice, Horoměřice, Unhošť, Buštěhrad

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

hledám Hostivice kandidát místo náplň práce plat pokladní práce společnost společnosti stabilní stres vhodný výkon brigádník kolektiv místo výkonu práce náplň obsluha obsluha zákazníků potravinář PR stravenka zákazník