Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontrolor/-ka kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • sledování procesů a dohled nad dodržováním požadavků systému kvality, pravidelné hodnocení, opatření při odchylkách (řízení neshodného produktu)
  • provádění produktových auditů dle vnitropodnikového plánu
  • příprava podkladů pro interní reklamace a jejich řešení
  • aktivní řešení vzniklých kvalitativních problémů při výrobě produktů
  • aktivní spolupráce při stanovování nápravných opatření a sledování jejich účinností

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na stejné či obdobné pozici alespoň 2 roky
  • základy NJ
  • základní znalosti ISO TS 16949, ISO 14001, metod kvality
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zaměstnanecké benefity (13. plat, jazykové kurzy, týden dovolené navíc)
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • příležitost účastnit se nových projektů v zahraničí
  • mzda: 20 – 25tis./dle zkušeností

Elektrikář

Nutně vás hledají
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Ústí nad Labem
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 15. dubna
  • UL*KRAS stavební společnost s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 14. dubna
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
  • Písek
  • TOP Control s.r.o.
  • 100 – 125 Kč / hod
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Bor
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • od 110 Kč / hod
Zveřejněno: 5. června
  • Nymburk
  • RE WORK-EU s.r.o. v likvidaci
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • České Budějovice
  • S.C. Investment, s.r.o.
  • od 12 200 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Zahořany, Domažlice
  • HATEC CZ s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • PV-Czech, s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 24. března
  • Liberec
  • REAL AGENCY I. s.r.o., v likvidaci
Zveřejněno: 3. června
  • Týniště nad Orlicí
  • BETONIKA spol. s r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 28. října
  • Rakovník
  • 90 – 105 Kč / hod
Zveřejněno: 21. září
  • Novosedly, Břeclav
  • Heat Transfer Systems s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Jablonec nad Nisou
  • od 118 Kč / hod
Zveřejněno: 13. srpna
  • Pardubice
Zveřejněno: 15. února
  • Ostrov, Karlovy Vary
Zveřejněno: 7. ledna
  • Jihlava
  • SKITUS Project Engineering s.r.o.
  • 17 380 – 21 700 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Hrádek nad Nisou
Zveřejněno: 9. června
  • Nýřany
  • ERMET-BUCK Kunststofftechnologie s.r.o.
  • 20 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 10. července
  • od 105 Kč / hod
Zveřejněno: 23. června
  • Jihlava
  • 18 750 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. května
  • Hradec Králové
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. října
  • Králův Dvůr
  • CMS Consulting s.r.o.
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Třemošnice
  • ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
  • VersaCo s.r.o.
  • 17 000 – 18 000 Kč

Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, CADRE s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., PATOK a.s., EKOS-Žitenice s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Etimos Human s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Operátor / operátorka chemické výroby

Lovosice, Litvínov, Teplice, Jeníkov, okres Teplice, Krupka, Přestanov, Ústí nad Labem, Most, Velké Březno, Litoměřice, Siřejovice, Žitenice, Havraň

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

audit benefit benefity činnost den dění dodržování hodnocení HR interní ISO IT kontrolor kurz kurzy kvalita kvality měření mzda náplň práce plán plat podnik práce pracovní pracovní prostředí prostředí reklama řízení sledování společnost společnosti spolupráce stabilní týden týden dovolené navíc v zahraničí vzdělání zahraničí zaměstnanec znalost znalosti dovolené jazyk kov náplň navíc PR problém proces procesů produktový projekt příležitost příprava rok řešení řidič systém technické zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost