Hledáme lidem práci Manpower

HR SPECIALIST s AJ (B1) | výrobní společnost

Lokalita Bohumín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do zavedené a stabilní výrobní společnosti hledáme posilu na oddělení HR. Budete pravou rukou HR manažerce, která k sobě hledá šikovného/šikovnou a proaktivní personalistu/tku, který/á se bude podílet na náborové strategii a HR projektech. Těšit se můžete na přátelské prostředí, příjemný kolektiv a řadu benefitů.

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za přípravu pracovně právních dokumentů
  • Práce v interních HR systémech (WorkDay a RON)
  • Správa lékařských prohlídek, komunikace se závodním lékařem apod.
  • Zodpovědnost za interní vzdělávání (hlídání period, organizace školení, komunikace se školiteli, správa dat v HR systému)
  • Tvorba reportů a HR analýz
  • Spolupráce na HR projektech
  • Správa informací na interním SharePointu

Profil kandidáta:

  • Praxe v oblasti HR (výrobní společnost velkou výhodou)
  • Orientace v Zákoníku Práce
  • Zkušenost s přípravou pracovně právní dokumentace
  • Zkušenosti v oblasti vzdělávání a náboru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, B1-B2
  • Komunikativnost, flexibilita, odpovědnost, spolehlivost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Pracoviště Bohumín

Nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek
  • Pravidelná valorizace mezd
  • Měsíční příspěvek do Cafeterie
  • Příspěvek na dojíždění
  • Závodní jídelnu s příspěvkem na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Věrnostní bonus
  • Možnost kariérního růstu
  • Profesní rozvoj a vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Ostrava
  • RECRA Moravia s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
  • Dětenice
  • PIVOVAR 1307, s. r. o.
  • 38 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Benešov
  • Základní škola Benešov, Jiráskova 888
  • od 17 070 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chocerady
  • LARENO s.r.o.
  • od 21 360 Kč
  • Doubravice nad Svitavou
  • Ing. Roman Koupý
  • od 24 000 Kč
  • Blansko
  • ZAHRADNICTVÍ HELENKA s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Blansko
  • BxM TRADE s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Budišov nad Budišovkou
  • Základní škola Budišov nad Budišovkou,…
  • 32 820 – 42 780 Kč

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

AJ benefit Bohumín bonus Bor den dění dokumentace hledám hlídání HR interní inzerát inzeráty IT kandidát komunikace manažer místa možnost nábor odpovědnost pec postup pozice práce pracoviště pracovní pracovní místa práva praxe prostředí příspěvek rozvoj růst SOU specialist společnost společnosti spolupráce správa stabilní stravování školení uchazeč úvazek vyšší vzdělávání Workday zákoník zkušenosti znalost anglické cafeterie díl dokument dovolené jazyk kariérní kolektiv kov lékař lékařský list měsíční možnost kariérního růstu náborové oblast oblasti oddělení organizace PR právní profesní profi projekt přátelské přátelské prostředí příjemný případ přístup report systém tvorba volná pracovní místa výrobní závod zkušenost