Hledáme lidem práci Manpower

Nová Huť = jistota práce, mzda až 32.000Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nová Huť už sice nějaký ten pátek nejsme, jsme Liberty, ale stále jedeme ve stejně dobře zajetých kolejích. Hledáme nové, šikovné kolegy, kteří se chtějí něco naučit a práce ve výrobě jim není cizí. Bez praxe nebo s praxí - najdeme pro Vás vhodnou pozici!

Jste - li šikovný jeřábník, zámečník nebo svářeč, zajistíme Vám nástup přímo do kmene společnosti!

Popis pozice:

– Výroba produktů pro hutnický a strojírenský průmysl

- Práce na válcovnách, rourovně, vysokých pecích, koksovně a jiných závodech

- Vazačské, jeřábnické, zámečnické práce, obsluha obráběcích strojů

- Obsluha strojů, broušení trub, kontrola kvality a rozměrů trub

Profil kandidáta:

- Máte platný vazačský/jeřábnický průkaz - výborně! Máte jej propadlý - zajistíme obnovení

- Máte tuhý kořínek a práce ve směnném provozu Vám prostě pasuje

Nabízíme:

Mzdu až 32.000Kč/měsíc – dle pozice, na kterou nastoupíte

– Příplatky za směnnost až do výše 3.000Kč/měsíc

– Příplatky za zdravotní rizika až 1.500Kč/měsíc

– Příplatky za noční směnu 22Kč/hod

- Příplatky za odpolední směnu 5Kč/hod

- Příplatky za směnu v sobotu a neděli 35Kč/hod

– Dotované stravování ve firemní kantýně

5 týdnů dovolen

– Práci na HPP

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Asistent prodeje
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. října

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ Bor hledám IT jeřábník kandidát kvality měsíc mzda náplň práce nová nové pec plat pozice práce praxe příplatky rizika společnost společnosti stravování Týn výroba vysoký zámečník zdravotní životopis firemní kontrola kov náplň obsluha PR profi průmysl stroj výše závod