Hledáme lidem práci Manpower

Nová Huť = jistota práce, mzda až 32.000Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní a jistou práci? Nebojíte se špinavé práce v hutnické a strojírenské výrobě? Pojďte pracovat k nám, ať už máte zkušenosti z podobné výroby, nebo ne. My si Vás zaučíme. Hledáme nové kolegy na pozice valcířů, strojníků, koksařů, jeřábníků, zámečníků a mnoho dalších pozic - tu pravou pozici Vám vždy najdeme!

Popis pozice:

  • Výroba produktů pro hutnický a strojírenský průmysl
  • Vazačské, jeřábnické, zámečnické práce, obsluha obráběcích strojů
  • Obsluha strojů, broušení trub, kontrola kvality a rozměrů trub
  • Valcířské práce

Profil kandidáta:

  • Máte platný vazačský/jeřábnický průkaz - výborně! Máte jej propadlý - zajistíme obnovení
  • Máte tuhý kořínek a práce ve směnném provozu Vám prostě pasuje

Nabízíme:

Mzdu až 32.000Kč/měsíc – dle pozice, na kterou nastoupíte

  • Příplatky za směnnost až do výše 3.000Kč/měsíc
  • Příplatky za zdravotní rizika až 1.500Kč/měsíc
  • Příplatky za noční směnu 22Kč/hod
  • Příplatky za odpolední směnu 5Kč/hod
  • Příplatky za směnu v sobotu a neděli 35Kč/hod
  • Dotované stravování ve firemní kantýně
  • 5 týdnů dovolené
  • Možný převod do kmene již po půl roce

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Praha
  • Adéla Chmelová
  • 33 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Plzeň
  • Nikol Lišková
  • 135 – 160 Kč
  • Mladá Boleslav
  • Markéta Kloučková
  • 35 000 – 45 000 Kč

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Bohumín

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

AJ Bor hledám IT jeřábník kandidát kvality měsíc mzda náplň práce nová nové plat pozice práce příplatky rizika stabilní stravování Týn výroba zámečník zdravotní zkušenosti životopis dovolené firemní kontrola list náplň obsluha PR profi průmysl stroj výroby výše zkušenost